Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura hogy egy teljesen...

Nem fura hogy egy teljesen fehér házaspárnak kreolbőrű (inkább fekete) gyereke születik?

Figyelt kérdés
Felső szomszédaink, rendes családnak tűnnek, a baba előtt minden vasárnap jártak a templomba.
2012. júl. 11. 17:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Lehet örökbe fogadták vagy nem a férfié a baba. Bár mondjuk kitudja a férfi vagy a nő kis baba korába milyen színű volt.
2012. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Anyám-apám olyan kreol, hogy két nap nyár után kisebbséginek nézik őket. Én meg úgy nézek ki egész nyáron át tartó napozás után is, mint akit most húztak ki a tepsiből.


Két nagyszülőm is ilyen fehérbőrű volt, gondolom lappangó génként én nyertem meg...:)

2012. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem fogadhatták örökbe, mert láttam mikor terhes volt a nő.
2012. júl. 11. 17:22
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
nem fura! Én is kreol bőrű vagyok, de az nem jelenti azt hogy roma. Nekem nem egy ismerősöm van akinek kreol bőre van, mégis hófehér bőrű és magyar szülei vannak, és nem voltak sosem roma rokonai. Nincs ebben semmi fura. Ez épp olyan mint két fekete hajúnak lehet vörös hajú gyereke szeplőkkel.
2012. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
az első csak hüylskedik. Nekem volt egy nagyon szép kreol bőrű lány osztálytársam és nem nézett ki cigánynak, de a bőre olyan volt mintha szolizott volna, pedig nem járt oda, és neki is magyarok voltak a szülei. A kreol nem jelenti azt hogy cigány. És szerintem jobb nekik, mert nem kell szoliba járniuk. Nekem se olyan mint egy néger, vagy cigány, csak olyan bronzos, szép.
2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 intrepid ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a férfi magtalan, és úgy került be a fekete DNS a rendszerbe. Ha nekik jó így, ne zavarjon tégedet sem.
2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De nagyon sötét a bőre.
2012. júl. 11. 17:25
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Akár az üknagymamára is hasonlíthat, azt meg csak nem ismered.
2012. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a kép az ellenkező esetről szól. Genetikailag ritka, de ha a családfában akár generációkkal ezelőtt is volt eltérő bőrszínű ember, néha kiütközhet.

Vagy egyszerű genetikai mutáció - ahogy a különböző bőrszínek is idővel kialakultak az embernél.

A linkelt képnél is ez az egyik lehetséges magyarázat.

2012. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%

te most rasszista vagy?

tényleg igaz,amit felettem írtak,lehet,hogy meddő volt a férfi és spermabankból lett a sperma..

nem kell mások dolgába beleütni az orrod...

2012. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!