Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura hogy egy teljesen...

Nem fura hogy egy teljesen fehér házaspárnak kreolbőrű (inkább fekete) gyereke születik?

Figyelt kérdés
Felső szomszédaink, rendes családnak tűnnek, a baba előtt minden vasárnap jártak a templomba.
2012. júl. 11. 17:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

most igazi néger, vagy csak sötétebb bőrű?

Igen, ahogy a többiek is írták, ha a felmenők között volt egy sötét bőrű alak, akkor ez most ismét felbukkant. De miért nem kérdezed meg őket, hogy ki volt a családban ilyen színű? Vagy annyira nem vagytok jóban?

2012. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van:) Elsőszülött fiunk tiszta kreol bőrű,bár anyukám is kreol bőrű. Másodszülött fiúnknak olyan a bőre,mint nekünk.De viszont a nővérem gyerekének is kreol bőre van:)
2012. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
Miért ütöd bele az orrod???? Miért vagy pletykás szomszéd???? nyílván a férfinek is feltűnt, de az is lehet, hogy mesterséges megtermékenyítés volt és direkt választottak fekete apát! HAGYD ŐKET BÉKÉN!
2012. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Bár már előttem írták szerintem,múltkor hallottam egy házaspárról.A fehér párnak néger babája született.Kiderült,hogy az egyiküknek a felmenői között volt egy afroamerikai emberke,és valahogy most "ütött ki" a gyereken :)

Sok érdekes dolog tud történni a természetben.Erről az jutott eszembe,mikor a teljesen fehér nő-teljesen fekete férfi párnak az ikerbabái nem kapucsínók lettek,hanem ez egyik teljesen fehér,a másik teljesen fekete :) Valami egy a millióhoz.


Szóval a kérdésre válaszolva,simán lehet :)

2012. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Anyukám barna hajú fehérbőrű, apukám szőke jajú fehér bőrű


Fiú tesóim (1 bátty egy öccs): szőke hajú fehérbőrüek


nővérem: barna hajú, KREOL bőrű, de nagyon


én: hófehér bőrű ,vörös hajú ,szeplős

az ükanyámtól örököltem és eddig lappangott


ne nézz a szomszédokra ferde szemmel ez miatt!

2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy spermabank, akkor tuti nem egy négert válasszanak, hogy aztán ezen agyaljon a fél szomszédság.


Ellenben nagyon jó a kérdésfeltevés xD

aki jár templomba: rendes ember

akinek feka gyereke van: nem rendes ember

aki jár templomba ÉS néger a gyereke: nem illik bele az előre felállított kategóriarendszerbe, gyorsan ki kell írni róla egy kérdést a GYIKen

2012. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Van olyyan betegség ami az ember bőrszínét elsötétíti többé kevésbé.
2012. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
És nézd meg a kertvárosi gettót mint rajzfilmsorozatot mert az egyyik részében van erre jjó példa.
2012. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!