Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szánalmasnak érzem...

Olyan szánalmasnak érzem magam, miért ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Igazából elég erős vagyok lelkileg vagyis próbálok az lenni. 2 évvel ezelőtt összevesztem az összes barátnőmmel és azóta nem tudok kapcsolatokat kiépíteni mert félek attól hogy megkell nekik felelnem.Jelenleg egy barátom/barátnőm sincs. 2 éve imádtam a divatot,a vásárlást de mára ez sem dob fel.Ha valahova megyek akkor általában anyuval megyek mert nincs kivel és ez szerintem elég szánalmas dolog. Szakközépbe kezdtem akkor még megvoltak a barátnőim. Szakközépbe nekem sok barátnőm volt és nagyon nagyon jól éreztem magam velük :) Volt egy lány aki mintha a nővérem lett volna annyira hasonlítottunk.Megértettük hogy ki-mit miért mond.De a régi barátnőimmel alig tudtam tartani a kapcsolatot. Az egyik Győrbe ment gimibe a másik Füredre és az egyik itt maradt helybe az egyik szakmunkásba.

Anyu nem engedte hogy elmenjek győrbe tanulni mert nem akart messzire engedni. Így én hülye( ezt már milliószor megbántam) átiratkoztam szakmunkásba a szakközépből csak hogy a barátnőmmel lehessek. Viszont ez a légkör nekem nagyon nem a terepem.Anyáék régen mindig arra tanítottak (vagyis belémnevelték) hogy mindig okosnak kell lenni,szakmunkásba sose menjek mert oda csak a buta gyerekek járnak. És ez jut mindig eszembe és annyira nyomasztó:( Na mindegy.Itt összevesztem a maradék egy barátnőmmel is és mintha nélküle egy senki lettem volna...Egy barátnőt se tudtam szerezni itt mert nagyon nem egy az érdeklődési körünk.

Egy barátnőm sincs már.Annyira szörnyen érzem magam.Régen annyit hülyültünk ,egy olyan nap nem volt hogy külön lettünk volna,sőt az egyik barátnőm 1 lépcsőházzal lakott mellettem szóval mindennap együtt voltunk.Volt hogy nyáron 1 hétig ott laktam:) Annyira jó volt.De ennek vége és nem tudom mit csináljak.Valahogy úgy érzem már senki nem felel meg nekem. Akkora lúzer vagyok basszus :((. Mit csináljak??


2012. júl. 12. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:

most vagyok 16 a barátnőim

17

17

18

2012. júl. 12. 16:51
 2/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem azokat a barátnőket hagyd, nem is voltak igazi barátnők. Most lehetsz 10.-es, még 2 évet kibírsz abban a szar osztályban, aztán az egyetemen úgyis lesznek barátaid. Addig keress barátnőket a környékről, vagy a netről. Suliba nagyon jól ki lehet bírni a napot barátok nélkül is, addig olvashatsz vagy mobilozhatsz, vagy házit írsz és otthon nem kell. De ha nagyon nem érzed ott jól magad, még nem késő másik sulit keresni ha 2 éved van még érettségiig, csak akkor. L/17
2012. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én 20 vagyok,nekem édesanyám a legjobb barátnőm..Persze hiányzik nekemis a baráti társaság,nincs hova tartoznom,páromnak sincsenek már barátai,elég nyomasztó tudom.

Barátod sincsen most?

2012. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami az eddig válaszolóknak nem tűnt fel: a kérdező szakmunkásba jár éppen, azaz nem lesz se érettségi, se egyetem.


Kérdező! Ez nagy gáz. Minimum estin csináld meg az érettségit. Ennyit nem ér egy barátnő sem. Nem is értem, hogy a szüleid ezt hogy engedhetik.

2012. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából még az is zavar hogy sose szerettem volna ilyen lúzer lenni.Mondjuk kívülről hálaégnek nem látszik rajtam.Divatos vagyok azért még mindig,derékig ér a göndör hajam ápolom magam,nem vagyok emos...Tehát ne ilyennek képzeljetek el:) Mert biztos sokan egy ilyen magának való lányt képzel el magának pedig nem.Én nagyon nyitott vagyok,de ahogy valaki közeledik felém én ellököm magamtól.Mert félek....:( Nem tudom mitől..


Barátom most nincs.

2012. júl. 12. 17:08
 6/9 A kérdező kommentje:
dehogyisnem lesz:))) Persze hogy lesz érettségim...sőt rendészeti főiskolára megyek majd érettségi után:) Már meg is van a helyem hogy kihez költözöm addig. Évvégim is tök jó lett most.
2012. júl. 12. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz csúnya csaj, ez adjon erőt. Most lelki-érzelmi érésem mész keresztül, kamasz vagy, tökre normális. NE görcsölj rá, jönni fog az magától.
2012. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Régen Annyit hülyültünk istenem..Annyira hiányzik. Felmentünk győrbe egy hétre moziztunk,mekiztünk,vásároltunk,egész éjjel fent voltunk.Nyáron mindennap strandoltunk (már 2 éve nem voltam strandon se ) Balatonon nyaraltunk heteket,este sétálgattunk a városba mikor már lehűlt picit a levegő.Akkora feelingje volt....Sokat sportoltunk,mert élveztük:)Volt olyan nyár,hogy végig horrort néztünk:)

Akkor fiúkkal ismerkedtünk( már amennyire egy 14 éves KISLÁNY ismerkedhet,de akkor nagyon menőnek hittük magunkat xd:D) aztán egész este lent hülyültünk velük az udvaron.A barátnőm nővére házibulit tartott és mi is elmentünk de még picik voltunk és csak elhúztunk a kisszobába és emlékszem milyen nagy dolog volt hogy ihattunk energiaitalos pezsgőt :DAjj annyi jó emlék úgy hiányzik...Mit csináljak hogy elengedjem a múltat??

2012. júl. 12. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Leírásodból kedves lány lehetsz:) Én 21 vagyok, de ahogy mesélsz a múltról a feelingje tök átjön, de én inkább a volt barátomra asszociálok belőle. Évekig voltunk együtt és rengeteg hihetetlen jó dolog történt velünk, csodás élményekkel. El kell jutnod arra s szintre, hogy ne úgy gondolj ezekre az emlékekre, hogy de kár hogy már nincs hanem hogy de jók voltak. Persze a kettő nem ugyanaz. Én hamarosan az egyetemmel végzek és a barátnőim is és el kell mennünk dolgozni. Ráadásul helyileg el is távolodtunk egymásól, az egyik barátnőm most készül ki Amerikába dolgozni, nagyon fog hiányozni:( Te még nagyon fiatal vagy, szerintem bőven fogsz még barátokra szert tenni, emiatt ne csüggedj, addig is ne unatkozz, fejleszd magad. Tanulj pl nyelveket mert szükség lesz rá és később még kevesebb időd lesz erre. Nekem legalábbis most emiatt kell plusz egy évet várnom a diplomámra:(
2012. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!