Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon jogosan zavar? Anyós-ügy...

Vajon jogosan zavar? Anyós-ügy. Férjem pár hétig külföldön van,11 hónapos lányommal kettesben vagyunk itthon. Egy telken lakunk anyósékkal, aki azóta nagyon sokat itt van.

Figyelt kérdés

Annak nagyon örülök, hogy szereti a lányomat és ő is a mamáját, de kicsit kezd zavarni, hogy nem túlzottan-e?Eddig a lányom bárkihez odament, most meg, ha itt a mama, csak nála akar lenni, sír utána.

A mama pedig ezt kifejezetten élvezi, hogy micsoda cirkuszt rendez az unokája utána.

Másik unokája, aki lányom keresztanyja,imádja a babát, de most már hozzá sem akart odamenni a törpe, pedig őt is nagyon szereti.

Nem tudom, hogy most örüljek, hogy így szeretik egymást, vagy így már túl sok, dehát hogyan lehetne kevésbé szeretni? Szóval nem tudom.


2009. jún. 11. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább egy kicsit te is fellélegezhetsz. Én de örülnék, ha néha napján a mamák pesztrálnák az én manómat is.
2009. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolóval. örülj neki, hogy segít, a babának meg kimondottan jó, hogy több ember is szereti, és ezt ő érzi. Attól pedig ne félj, hogy esetleg 'elszereti' a picurodat, neki te vagy a legfontosabb.

Az pedig egy 11 hónapos gyereknél normális, hogy csak pár (általa leggyakrabban látott) embert fogad el, az én picurom ugyanezt csinálja. állítólag kinövik.

2009. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonló cipőben járok mint te, annyi különbséggel, hogy nálunk anyuval lakunk egy telken, de a szitu ugyan ez. Sokszor a gyerek inkább hozzá megy, mint hozzám, és ez baromira zavar, persze ő meg fürdik a dicsőségben. Nem akarok vele beszélni erről, mert nem akarom megbántani. Tudom ez nem válasz, csak azért írtam neked, hogy tudd nem vagy egyedül.
2009. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!