Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom mindig utcai ruhában...

Barátom mindig utcai ruhában van itthon, engem zavar és szóltam is érte, de nem érdekli. Más barátja, férje is ilyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
En is abban vagyok mindig.
2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ava87 ***** válasza:
71%

És ez miért baj?

Amúgy a férjem se nagyon szokott átöltözni amikor hazajön. Én mondjuk kapásból dobom le a nadrágot, szoknyát, mert melegítőben nekem kényelmesebb itthon, néha viccesen nézek ki, amikor csini felső + százéves melegítő van rajtam :) De semmi zavarót nem találok abban, ha valaki abban van otthon, amiben az utcán jár-kel. Sőt, engem inkább az zavar, hogy nekem nem kényelmes az itthonra. Mivel ha csak le akarok szaladni a boltba, akkor is öltözködnöm kell.

2011. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha tud rá vigyázni nem baj, én is utcaiban vagyok itthon, nincs "játszós" ruhám. 2gyerek mellett is tudok vigyázni rá, nem fekszem vetett ágyba benne...

Mivel a férjem nem tud vigyázni a holmijára ezért zavar, mert idő előtt mennek tönkre a holmijai...

Ha ő is évekig bírna hordani egy egy nadrágot(3hónap után valahol biztos reped:S) akkor nem érdekelne...

Így csak azt éri el, hogy ma vesz 4nacit és 3hónap múlva boxerben megy tárgyalni:S

2011. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Én saját magamat is zavarom, ha az van rajtam. Ha hazajövök, első, hogy kezet mosok, második, hogy átvedlek. Mondjuk én BKV-val járok, és nem ülnék le az ágyra abban a ruhában, amiben a metrón meg a villamoson is ültem.
2011. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én igazából ezt abból a szempontból értem meg, hogy pl. a párom hajlamos itthon a jobb kinézetű ruháiba lenni, viszont sokszor, ha megyünk valahova, akkor mivel elhasználta itthonra a legjobb pólóit, már csak azok maradnak, amilyeneket én is csak otthonra veszek fel, vagy még nincs kivasalva.


Ilyenkor mindig mondom neki, hogy felvehetné otthonra a régi fehér pólóit és a szépeket, ha megy valahova. Most már egészen hozzá szokott. Ahogy ahhoz is, hogy nem farmerban ücsörög egész nap, bár nem kényszerítettem vagy voltam mérges rá ezek miatt...

Csak Ő maga rájött, hogy kevesebbet kell gürizni az itthoni ruháival, meg tovább hordhatja esetleg a farmerját. (Mert ugye mindig van egy kedvenc..)

2011. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Hát én mondjuk alapból olyan vagyok, hogyha hazajövök, akkor alig várom, hogy átöltözhessek kényelmesebb ruhába (nem beszélve arról, ha ünneplőben vagyok). Szeretem az utcai ruháimat, de itthon jobban szeretem a kényelmesebbet. Barátom most nincs, viszont: az ex barátom is szivesebben öltözött át, ha hazament, hozzánk jött. A fiú tesóm is jobban szeret itthon nem utcaiban lenni, persze ha sz.gépről van szó (nem mindig), akkor hazajön, leveszi a cipőjét, át sem öltözik és gépezik x ideig. Apumnál szint úgy, hogy ha hazamegy (a szüleim elváltak), akkor átöltözik, neki is jobb úgy. Hát kinél hogy. Van akit ez zavar, van akit nem. :-)


19/L

2011. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
22:35-ös vagyok. Igen, az a másik (a kényelem mellett), hogy ha leülök akár a suliban, járművön, parkban, stb. nem tudok itthon nyugodtan úgy leülni pl. az ágyra (ha megvan ágyazva, ha nincs), hogy tudom, hol ültem, utaztam. De mindeninél máshogy van. :-)
2011. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

22:24, aki a BKV miatt átöltözik...na vele egyet értek.

Nem tudom elképzelni, hogy hazajövök, és nem veszem le, azt a ruhát, amiben a "koszos" helyeken voltam. Még ha autóval is megyek valahová akkor sem. Semmilyen közhasználatú tárgy, vagy akármi, nem olyan tiszta, hogy én abban a lakásban mászkáljak. Másrészt nem tartom a farmernadrágjaimat olyan kényelmesnek, mint mondjuk egy melegítőt, aminek gumis a dereka/csípője:)

2011. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Én is átöltözöm azonnal a fenti indokok miatt, egyszerűen az nem tiszta, amiben egész nap kint voltam. Persze lehet, nem koszolna össze semmit és nem hoznék be semmilyen veszélyes baktériumot, de mivel ezeket nem tudom, inkább megelőzöm, meg tudatilag is zavar, ha nem vagyok tiszta ruhában itthon.
2011. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Pontosan. :-)
2011. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!