Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton meztelenül...

Anyám folyton meztelenül mászkál itthon, hogyan mondjam el neki, hogy zavar? 14/F

Figyelt kérdés

Mindig is ezt csinálta, de régen valahogy nem zavart. Miután hazajön, levetkőzik, letusol (nyitott ajtónál) és nem vesz magára semmit, elkezd főzni, takarítani, tévézni stb...


Nem tudom, hogyan kéne megkérni, hogy legalább egy alsót vegyen fel, mert mindig is így éltünk és eddig nem mondtam, hogy zavar, de igazából már tényleg kezd irritálni, egy barátomat sem hívhatom fel, mert félek, hogy anyám éppen meztelen. :/


Hogyan lehet ezt megbeszélni anélkül, hogy megsértődne?

(Csak ketten lakunk, nincs tesóm, se apám. Ja és lehet gáz, hogy ezt is kiírom, de muszáj: nem vagyunk cigányok és nem falun vagy tanyán lakunk hanem panellakásba, szóval extra ciki, mer szerintem a szomszédok is beláthatnak néha, de nemtom)



2012. júl. 12. 22:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Figyi szerintem te is mesztelnkedj ! Meglátod zavarni fogja és veszi a lapot:) én ezt tenném
2012. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos anyád egy beteges!


Itt mindenki rögtön olyan elnéző lesz, ha egy nő perverz,

de azonnal lenne több száz elítélő dörgedelmes válasz,

ha egy egy apa flangálna így a kislánya előtt!!


Amúgy jól írta valaki korábban, mert ez valóban büntetendő!

Kiskorú veszélyeztetése címén!

Sőt tovább megyek, mert szexuális zaklatása is!


(De biztosan lesz egy jogász is, aki pontosítani tudja.)

2012. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

majd' 1 hónap eltelt az utolsó válasz óta csak azért visszanéztem ide és gondoltam megírom mi a fejlemény

megmondtam anyámnak kerek perec hogy zavar, arra hivatkoztam, hogy szeretném gyakrabban áthívni haverjaimat, esetleg egy csajt aki tetszik stb...


abban egyeztünk meg, hogy csak akkor jön ki semmi nélkül a szobájából ha a fürdőszobába indul van onnan jön

amikor főz vagy tv-zik felvesz egy hálóinget

2012. aug. 19. 21:06
 24/28 A kérdező kommentje:
amúgy az igaz hogy ha egy apa élne ugyanígy a lányával ahogy mi élünk biztos hogy betegesnek tűnne
2012. aug. 19. 21:08
 25/28 anonim ***** válasza:
35%

Végig olvastam az előttem szólókat. Ez amit írtál csak fél megoldás. Sajnos anyukád még mindig nem fogta fel hogy ez benned kárt tesz. Sokan azt gondolják, a szabadság az ha semminek nem csinálunk határt, szabályt és úgy teszünk mint ha nem zavarna semmi. Ez szabadosság, ami önzően félre állítja a másik fél jogos igényét a saját érdekében.

Hasonlóan voltam én is anyámmal. Nem írom le az eseteket mivel nagyon sok lenne a történet. Neki is életformája volt a "lengeség" de tudatosan úgy viselkedtem hogy érezze: kerülöm ilyenkor. Sajnos igaza van annak a válaszadónak aki azt írta: rád nézve is káros, a személyes és lelki fejlődésednek, a szexuális identitásodnak ami a másik nemének tiszteletén kezdődik és a saját korod béli másik nemhez való természetes érdeklődéssel folytatódik.

Gondolom hogy nem tudod ezek után úgy tisztelni anyukádat mint akkor mikor még ez a viselkedése nem zavart?!

Nem mondom hogy undorodtam a nőktől, mert az túlzás lenne, de nagyban hozzá járult hogy elég későn nősültem meg. Én nem adhatok olyan tanácsot amit az előttem szólók leírtak mivel nem ismerem a körülményeket. Ellenben azt amit én is tettem -hogy kerülöd a vele való találkozást amikor nincs rajta semmi- napi programoddá teheted. Ha szóvá teszi, mond meg: nem vagyok kíváncsi a meztelenkedésedre. Sajnos a tudat alattidban így is meg van a látottak képe, és ez befolyásolja álmaidat és a nőkről alkotott elképzelésedet.

Hidd el nem minden lány ilyen és te se ilyennek képzeld az ideális társat, barátnőt aki azonnal pucérra vetkőzik.

Sokkal nagyobb érték ami bent van -fejben és szívben- mint a ruha alatt.

Mondanám hogy hívj barátokat hozzátok, legyen kissé mozgalmasabb a jövés-menés körülötted, de a ház a szüleidé, és ezért nem rendelkezhetsz ez ügyben magadtól.

Persze az sem biztos hogy vannak olyan barátaid akik előtt fel mernéd vállalni ezeket a szituációkat. Én sokszor szégyenkeztem a szüleim miatt.

Ha akarsz írhatsz privátban is -nagycsaládos apuka- de ha megértetted amit leírtam örülök hogy segíthettem.

2012. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Szerintem az a perverz, hogy az embert megvetik ha meztelen, miközben ez az alapállapota.
2014. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 26.válaszolónak van igaza,ez egy természetes állapot! Meztelenkedjél te is! Am hány éves anyukád? Priviben elküldhetnéd a tel.számát, szerintem jó csaj lehet még mindig.
2014. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy legyél normális…

Normális családban nem okoz gondot, ha időnként meztelen valaki.

2023. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!