Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, h hogyan döntsek?

Nem tudom, h hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt.

Én most 17 vagyok.Anyukámmal élek,de vele nem jövök ki jol,és alig várom,h elmenyek innen.

1évem van még a suliban,fodrászatra járok.

A szitu az h nem olyan rég eldöntöttük a barátommal,h 1 max 2 év mulva össze költözzünk,a szülei benne vannak,anyu is.De most totál leblokkoltam,mert h tegnap meg tudtam,h vettek nekünk házat,ami jövöre kész lesz.3 szobás lesz,hogyha majd lesz gyerekünk..Kicsit örültem neki,de meg is ijedtem.Nem tudom,h ezt akarom e,mert szeretném élni az életem ,bulizni,gyereket 25éves koromig nem tervezek.Viszont elakarok menni innen.De nem tudom,mert a pasim mellett lehet bulizni,sőt vele is,de félek,h ez megt változna ,ha össze költöznénk...


2012. júl. 12. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 18 évesen nagyon nagyon fiatal vagy még az összeköltözéshez.

Mi 18 évesen kerültünk távkapcsolatba (előtte 2 évet már együtt voltunk). Akkor nem volt valami fényes, de azt hiszem, ha ott akkor mindent egyből megkapok, megkapunk, ma nem tudnánk úgy értékelni egymást, az együtt töltött időt. 5 év után most költözünk össze, 22 és 23 évesen...

2012. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű. Te el akarsz menni onnan, ahol most laksz, ha a pasid is veled tart, akkor együtt lesztek továbbra is, majd valahol egy másik városban összeköltöztök.

Ha meg nem akar veled menni, akkor szakítotok.

2012. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Még van egy év, addig sok minden történhet. :)


Ha másra nem, arra jó lesz az a ház, hogy kipróbálhassátok, milyen együtt: egy-egy hétvégét, nyáron pár hetet együtt élhettek, ami persze messze nem akkora felelősség, de jó tapasztalatgyűjtés. DE! Csak azért, mert ott a ház, ne hagyd magad belevinni olyan lépésekbe, amiket magadtól még nem tennél meg! Ha nem érzed magad készen a költözésre, beszéld meg a pároddal! :)

2012. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házat kettőtöknek vették jó nagy baromságot csináltak. Ha a te szüleid vették a te nevedre, vagy az övék, az övére, akkor nincs gond. Nagyon fiatal vagy még. Ha külön élésre nem is, azért én megvárnám hogy legyen némi keresetem. Megpróbáljátok és lesz ami lesz. Ha nem jön össze, akkor marad a házban az, akié és kész.
2012. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez tényleg elég durva. De gondolom a barátodnak vették a "nagy betűs életre", vagy valami ilyesmi. Ha más terveid vannak, pl albérletbe akarsz menni egy másik városba, vagy ilyesmi akkor azt mond meg a barátodnak, azt is hogyha neked egyelőre túl korai az összeköltözés. Azt ne hagyd hogy lekötelezzenek. Semmi esetre se érezd úgy hogy hálásnak kell lenned. Mond meg a barátodnak amit itt is írtál, hogy szeretnéd élni az életed, egyenlőre eszedbe sincs gyereken, saját családon és hasonlókon gondolkozni, nem azért mert nem szereted, de még fiatal vagy.
2012. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!