Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha fiúként...

Szerintetek az gáz, ha fiúként szeretek főzni/sütni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és szeretek főzni, meg sütni. Elég jól is tudok, bár nem ebben a szakmában megyek tovább, inkább amolyan hobbi. Anyunak is rengetegszer besegítek, sőt, néha van, hogy helyette készítem el a kaját. Csak kaptam már néha beszólásokat, hogy ez egy női hobbi lehetne maximum..
2012. júl. 13. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne is figyelj rájuk.

Nagyon fog ennek örülni egy lány,hidd el,ez női szemmel nagyonis pozitiv tulajdonság.

(kivéve ha nem hatalmas mocskot hagysz magad után)

2012. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a beszólásokkal. Az csak előny, ha tudsz főzni. A párom is tud főzni, és lelkesen tanul is tőlem :) A legjobb dolog, amikor hétvégén ő főz.
2012. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán nem ciki.


viszont lesznek olyan válaszok, ahol a nők azt fogják írni, hogy az ilyen pasi egy főnyeremény, azokra azért ne hallgassál, mert a nők nem ez alapján választanak.


a lényeg az, hogy szereted csinálni, és boldoggá tesz. más véleményével ne foglalkozz.

2012. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a férfiak jobban főznek mint a nők.


Én örülnék ha a párom szeretne a konyhában tevékenykedni és néha helyettem főzne.


Szerintem nem gáz ha fiú létedre főzőcskézel, ebből csak előnyöd lehet.

2012. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

16:00

Nem,nem ez alapján választottam párt magamnak.

DE

Ha választani kell két egyforma férfi közül,annyi különbséggel hogy az egyik szeret főzőcskézni,a másik nem,akkor az elsőt választom.


Plussz amelyik férfi szeret főzőcskézni,képes a nő elé tenni a kaját,az egyéb figyelmességekre is képes.

2012. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Tök jó dolog szerintem. :)

[link] --> Az összes pasi..;)

2012. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Én örülnék neki, már csak azért is, mert nekem úgyse lenne időm főzni a gyerekekre a sok túlóra mellett.
2012. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

szerintem még szexi is tud lenni, ha egy srác jól főz :D


a nőknek ez úgymond kötelesség, inkább a férfiaknak hobbi.

anyukád büszke lehet rád. csak így tovább! :D

2012. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Nem, tudom hogy a nők nem ezalapján választanak, csakhogy nem lenne-e ez egy negatív pont esetleg. De akkor nem. :)

2012. júl. 13. 16:17
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem! :) Azért gondolj bele, hogy a legtöbb férfi állandóan azt hangoztatja, hogy a nőnek a konyjában a helye, és a mesterszakácsok nagy többsége mégis férfi... Tök jó, ha tudsz főzni, el tudod látni magad, senkire nem vagy rászorulva, olyanra készíted az ételt, amilyennek szereted :) Anyukádnak is biztosan jól esik, ha időnként átvállalod a főzést.
2012. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!