Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha fiúként...

Szerintetek az gáz, ha fiúként szeretek főzni/sütni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és szeretek főzni, meg sütni. Elég jól is tudok, bár nem ebben a szakmában megyek tovább, inkább amolyan hobbi. Anyunak is rengetegszer besegítek, sőt, néha van, hogy helyette készítem el a kaját. Csak kaptam már néha beszólásokat, hogy ez egy női hobbi lehetne maximum..
2012. júl. 13. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, ez tök jó. :)
2012. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elfelejtetted, hogy a szakácsok is férfiak? Ez a szakmájuk! :) Nézd csak meg pl. Jamie Olivert xD


Szóval, egyáltalán nem baj, hogy szereted ezt csinálni. Igazi önálló férfi vagy! Igaz, 18 éves vagy, de felnőtt emberként kezellek.

Hidd el, amikor lesz párod, el fog ámulni, hogy milyen finomságokat főzöl! :)

2012. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb mai lány -tisztelet a kivételnek-, csak a mikróban tud "főzni", ezt látják a szappanoperákban.
2012. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
A férfiakból azért lesz jobb mesterszakács, mert a nőknek egy kényszerkötelesség, amit a környezetük alapból előír nekik, és ezért még az a kedvük is elmegy tőlük ami alapból lenne. Szóval szerintem az sem igaz, hogy a nők tehetségesebbek főzésben, de az sem a férfiak. Mindenki csinálja azt amihez kedve van, és senki ne várjon el mástól semmit alapkötelességként, mint a nőktől a főzést, és ne szólogasson be senki senkinek amiatt, hogy milyen szakmát választ, meg hogy nem neki való. Csinálja mindenki azt, amit szeretne. Kérdező, ne szólj a beszólókkal. Szerinted én női programozóként milyen beszólásokat kaptam/kapok? És? Érdekel? Engem biztos nem fognak eltántorítani az ilyenek attól, ami érdekel. Ja, és nem hiszek abban, hogy ebben a szakmában a férfiak jobbak, abban meg a nők (talán csak a nehéz fizikai munka és a gyerekszülés, gyerekszoptatás a kivétel - ez az a két dolog, amiben vannak valós biológiai különbségek). Inkább csak a társadalom kondicionálja az egyéneket bizonyos irányba már kiskoruktól fogva, és a legtöbben nem mernek, nem akarnak szembemenni ezzel. Te ne légy ilyen. Válassz olyan szakmát, ami érdekel, ha valaki beszól, vond meg a vállad.
2012. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
jav: ne Foglalkozz a beszólókkal
2012. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%
csilla0701 - ez nem a szappanoperák miatt van, hanem amiatt, hogy nem jön be nekik az a háziszolga szerep, amit az anyjuknál, nagyanyjuknál tapasztaltak. És tévesen azt hiszik, ezt kivédhetik azzal, ha nem tanulnak meg főzni. Pedig nem ezen múlik.
2012. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, az én fiam álma és vágya, hogy szakács legyen, és lesz is:)) Sőt, a legjobb akar lenni, remélem lesz is:) Tarts ki, meglesz az eredmény és akkor a beszólósak majd nézhetnek:))
2012. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú pedig ez nagyon jó,hogy szeretsz főzni. Boldogulni is könnyebben fogsz, ha kikerülsz otthonról, és a lányokat is leveszed a lábukról ezzel.:)
2012. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sok szempontból előny tud lenni. Ha majd elköltözöl otthonról, önálló leszel, és később a barátnődnek is tetszeni fog, hogy te is meg tudod lepni valami finom étellel. Sokan vannak úgy, hogy a nőknek a konyhában a helye, a férfiak meg csak dolgozzanak, de ez maradi felfogás. Nem mondom, hogy egy nő ez alapján választ magának férfit (ritka), de tényleg szeretik, ha a párjuk otthon van a konyhában. És mindezt egy lány mondja neked.
2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem :) Klassz dolog, hogy szeretsz sütni-főzni :) Másokra meg ne figyelj!
2012. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!