Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem kapok egy "köszönömöt...

Soha nem kapok egy "köszönömöt" sem! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Párom mindig is természetesnek vette, hogy megteszek neki ezt vagy azt. Soha nem kér meg, nem mondja hogy légyszíves, ha megteszem, akkor egy odavetett köszi sincs. Annyira rosszul esik, hogy már komolyan kezdem rosszul érezni magamat a kapcsolatunkban. Dacomban már néha én teszem hozzá a mondandójához, hogy "köszönöm, kedves, hogy megcsináltad/elmentél érte/gondoltál rám".


A héten el akart intézni valamit, amiért egy hete rágom a fülét (papírok, nekem közöm nincs hozzá, az ő ügye). Hát tegnap este jutott eszébe elkezdeni telefonálni ez ügyben, ami persze sikertelen volt, pedig hétvégére a papírok kellenek. Alaposan össze is vesztünk. Mindig minden fontosabb, mint a hivatalos ügyek, vagy bármi, ami velem kapcsolatos. Ráér... Én nagyon kibuktam, de inkább magamban puffogtam.

Este megkaptam, hogy "cica menjél már be holnap a papírokért", mert nekem nem lesz időm. Jó... mi kell!? Fél órában elmagyarázta, körül írta barokkos körmondatokban, én meg ma totál hülyét csináltam magamból miután 2 órát vártam a soromra, magyarázkodtam mint a hülye hogy ez kell, de nem mert még az is kell rá, másik kell... Ezután könyörögtem vagy fél órát, hogy a kezembe adják, mert nem adhatnák.

Amikor hazaértem a párom kezébe adtam holt idegesen. Reakció "de jó meglett végre?"... Ja! Se egy köszönöm, se egy b*asszam meg, se semmi.

Feltűnt neki, hogy ideges vagyok, rákérdezett, elmeséltem neki, hogy mennyire gáz volt az egész helyzet és konkrétan kinevetett, majd leült a tv elé, mint aki jól végezte dolgát.

Annyira idegesítő, hogy elmondani nem tudom. Próbáltam ezt megbeszélni vele többször is, de mindig annyit mond, hogy majd igyekszik jobban figyelni erre. Persze semmi változás.


Most ezt én reagálom baromira túl? Komolyan kérdezem, mert tényleg robbanni tudnék a mai után és nem tudom mennyire jogos. Szerintetek?

Nálatok ez hogyan működik?



2012. júl. 13. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én arra harapok, mikor látom, hog izlik a férjemnek a főztem. Mégis rá kell kérdeznem: finom? Erre ő próbál kitérni, hogy még nem fejezte be...

De ha valami okosság szuper dolog történik nálunk biztos, hogy én kapartam ki. Nehéz ügy a te férjed is, de ne hagyd. Finoman add fel neki a leckét.

2012. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne csinálj meg neki semmit. De szó szerint, SEMMIT. Ne mosd ki az alsógatyáit meg a zoknijait, majd rájön, amikor nincs tiszta. Ne főzz rá, ne vásárold meg a kedvenceit. Ne csomagolj neki szendvicset vagy ebédet. Ne vasalj rá, ne rakd rendbe a dolgait, csak azt takarítsd, amit te is rendszeresen használsz. Mondd meg neki, hogy legközelebb csak akkor vagy hajlandó elmenni valamiért, ami az övé, vagy elintézni neki valamit, ha legalább x nappal előre szól. És még véletlenül se cselekedj másképp, különben nem fogja megtanulni. Úgy kell vele bánni, mint egy kisgyerekkel, de ha ez kell, hogy felfogja, hát legyen.
2012. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz bármit, ő nem fog változni. Már nem vagy neki újdonság, nem kell érted tepernie. Ő már csak a következő nőjénél változik, persze ott is csak az elején. Buta fickók az ilyenek, de öntudatuk hatalmas. Kár vele az idődet pazarolni. Próbálkozhatsz, rövid időkre változtat is kényszerből, de attól még ő ilyen. Legkésőbb a gyerek után visszaáll minden. Nagyon sok nő alapozza meg így a boldogtalanságát.
2012. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

"Párom mindig is természetesnek vette, hogy megteszek neki ezt vagy azt."

Szóval mindig ilyen volt, így ismerted meg, így szeretted meg, így fogadtad el. Akkor mi a kérdés?

2012. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!