Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korukban engednétek...

Hány éves korukban engednétek a gyereketeknek, hogy vízipipázzon? Nikotin és egyéb kátrány nélküli dohánnyal.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Tök mindegy, mert úgyis ki fogja próbálni.
2012. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
én 16 évesen próbáltam először buliban, öcsém 12 volt. szüleink mindkettőről tudnak, nem ellenezték.
2012. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
Mindenki akit ismerek kipróbálta már a drogos változatát, szóval engedjétek persze, jó is az...
2012. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem engedném meg neki. Nem érdekel, hogy milyen pozitív marketing van mögötte, hogy nem is káros, blabla, nem engedném meg és kész.
2012. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Én sem engedném meg, legyen meg az az öröme, hogy titokban csinálja.
2012. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
pedig tévhit hogy nem káros. Károsabb minta cigi!
2012. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Utcsó: lehet, hogy te csak olyat ismersz én pedig csak olyat aki nem:) itt vagyok én is. 18 évesen csináltam először, néha néha még most is, de semmiféle drogról nincs szó, mert ugyan nem ellenzem, de nem kell és kész! Szóval csak mert te ott élsz ahol, még más is ugyanolyan mint az ottani emberek!


Az itteni fiatalok 14-16 éves korban szokták kipróbálni, van aki megkedveli, van aki nem. Engedd meg neki ha tudod hogy rendben van a dolog, és bízol a gyerekbe. Bennem is bíznak a szüleim s lám..ember lettem..jogsival, nyelvvizsgával és már majdnem hogy diplomával:) Minden attól függ, mennyire bízol a nevelésedben!

2012. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

3-as

én még nem próbáltam a drogos változatát, és a környezetemben senki :) nem is tervezem. (akik élnek a drogokkal, azok meg azt mondják h pazarlás)

2012. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Amikor írtam még ő volt az utolsó: " Mindenki akit ismerek kipróbálta már a drogos változatát, szóval engedjétek persze, jó is az..."


Neki szólt, közben írtatok, bocsánat :)

2012. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 lekváros tészta válasza:
70%
vízi pipához ma már kő van nem dohány és az nem káros..
2012. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!