Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korukban engednétek...

Hány éves korukban engednétek a gyereketeknek, hogy vízipipázzon? Nikotin és egyéb kátrány nélküli dohánnyal.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen próbáltam először,azóta is szoktam barátokkal.
2012. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Aki azt mondja, hogy károsabb mint a cigi az még nem pipázott napi szinten huzamosabb ideig és elötte vagy utána nem cigizett huzamosabb ideig. Észrevehető a külömbség...

A vizipipa dohány nem tartalmaz kátrányt a nikotin meg nem káros. De azért én a gyerekeimnek 18 alatt biztos nem engedném meg.

Ha meg már annyira akar akkor ott a vizipipa ásvány. Persze csak természetes szénnel.

2012. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Ja és aki meg itt drogokkal jön az tényleg el van tévedve. Az ilyenek miatt nézik a vízipipások valami drogos állatoknak, pedig a vizípipázásnak is megvan a maga szépsége és kultúrája.
2012. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"a nikotin meg nem káros"

LOL!

2012. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Elnézést... Abban a mennyiségben amennyit vízipipázás közben beszívsz, nem káros.
2012. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nem azért, de ahhoz már tényleg NAGYON elvetemültnek kell lenni, hogy füvet rakjon valaki a pipába! Aki füvezik, az belerakja bongba, vagy betekeri ciginek, de nem rakják pipába. Nagyon régen voltam olyan társaságba, ahol mindenki füvezett, csak én nem, és hiába volt középen a pipa, mégis cigibe tekerték...
2012. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Észérvekkel győzném meg arról, hogy inkább ne. Itt a net, (előttem is írták), hogy együtt keresni a pozitív-negatív hatásokat. Gyerek magától jöjjön rá, h ha valamit csinál vannak következményei is. Ha akarja próbálja ki. Én amúgy kb 20 voltam mikor először kipróbáltam, de utoljára is. Nincs benne számomra semmi extra.
2012. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!