Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért működik így a családom?

Miért működik így a családom?

Figyelt kérdés
Hogyha valamelyik rokonunkkal konfliktusom van,vagy akár egy idegennel,akkor mindig bennem keresik a hibát a szüleim.Akármi is történik,mindig azt hozzák ki belőle,hogy a másik félnek volt igaza és én látom rosszul.Ez nevelő célzatú?Más szülei is ezt csinálják?

2012. júl. 14. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van. Nem mindig, de a többségben. Hozzá kell szokni. Szard le, hogy mit mondanak. Ha te tudod, hogy igazad van, akkor inkább tartsd meg magadnak, és fogadd el azt, amit a szüleid mondanak. Én legalábbis ezt teszem. 18/F
2012. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

12 éves kortól minden egyes gyerek ezt hiszi. Nem is fog változni, amíg el nem költözöl, ugyanis még fiatal felnőttként is gyakran érzi az ember hogy "engem mindenki utál anyám egy köcsö-g, mert nem ad nekem igazat"

A kamaszkorban is ezt érzi az ember.

A tinikorban is.

Fiatal felnőtt korban is, ott meg már azért, mert a gyerek még nem önellátó, de már nem is gyerek, tehát ez is okoz ilyen érzést, hogy "senkinemértmegmengem".

Majd elmúlik.

2012. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán csak azt akarják, hogy toleráns légy az emberekkel.
2012. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!