Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes családok. Hogy...

Gyerekes családok. Hogy csináljátok, hogy kevés pénzből, jut nyaralásra, kirándulásra, szórakozásra? Hogy lehet így boldogan élni, és kikapcsolódni? És ne érezzem azt, hogy xar minden. Budapesten élünk.

Figyelt kérdés

Nekünk az össz bevétel: 200.000 Ft (párom 130e+én gyed+családi 70e Ft.) 17 hós kislánnyal vagyok itthon még. Van lakáshitel (gyerek előtt), kocsihitel (muszáj a kocsi munka végett), amit extrának gondolok, kettőnknek mobil 8ezer Ft, digi 6ezer, párom cigizik 8ezer, nekem lottó 4ezer.

összesen egy hóban 30-40 Ft marad enni, ruházkodni (rég vettünk ruhát), nyaralni (1x jutottunk el a Balcsira 3év alatt, rokonhoz), kikapcsolódn,.


2012. júl. 14. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan nem vagyok szülő, de ha nyaralni nem is mentek hétvégente p velencei tó?

Amúgy sokak örökölnek vagy nagy családdal együtt használnak pl balatoni telket, vagy ismerősét ,,veszik ki" fillérekért.

2012. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
87%

Sehogy.

Mi 2004 óta nem voltunk sehol. Gyerekek a nagymamánál. Nekem most pl az a kikapcsolódás, hogy a két fiam mamánál, a harmadik gyerek meg az apjával az ő anyjánál két napra, én meg takarítok. És végre egyedül vagyok.

De nyaralásra nem tudom, mikor fog telni, lehet, hogy soha. Ja, és szintén pest.

2012. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

3 év alatt 1x jutottunk el, és az is csak a véletlen műve volt, mivel a nyaraló nagybátyámék tulajdona és ki van adva egész nyáron. Így mi nem tudunk lemenni...részéről meg nincs meghívás... Pedig a gyerkőcnek jó lenne, de én nem erőltetek semmit.


Velencei tavat pont ma néztük, min. 5 ezer Ft, ebben nincs egy árva jégkrém sem, vagy bármi.

Erre a hónapra maradt 8ezer Ft és 14-e van, fizetés meg 8-án lesz.

És a babának meg kell gyümölcs, ő nem szenvedheti meg.


Te mit javasolsz? van valami ötleted? Margit sziget, és a többi ingyenes már lerágott csont és oda jutni is valahogy kell. BKV tudjuk mennyi, és a benzin is.

2012. júl. 14. 19:09
 4/64 A kérdező kommentje:
És ti nem fásultatok bele? a kapcsolatunk már nagyon nem jó. Nagymama kilőve egyik Pécsett van, másik meg dolgozik este 9-10-ig is. És csak egy kislányunk van!
2012. júl. 14. 19:13
 5/64 anonim ***** válasza:
88%
Biciklizzetek, menjetek sétálni, Duna part, ilyesmi.
2012. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
95%
Ha esetleg párod lemond a cigiről te pedig a lottóról egy hónapig már van egy kis pénz a nyaralásra.
2012. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
54%
Lupa tó, esetleg vannak bányatavak is, de oda csak biztos úszótudással érdemes menni, esetleg dunakeszin a dunapart.
2012. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
34%

De. De nem tudok mit csinálni.


Utolsó. Szerinted 12 ezerből jót lehet nyaralni? Ha igen, oszd meg, hogy hogy?? Kíváncsi vagyok.

2012. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

5/8 válaszolónak. azért köszönöm, hogy írtál.


17 hónapos gyerek nem kifejezetten tud bicajozni, és nincs is nekünk sem. Venni nyilván nem tudunk. Duna part összes kavicsát ismerjük.

2012. júl. 14. 19:20
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta, hogy jót, de lehet. Ha pedig egyáltalán nem gyújtana rá, évi 96 ezer marad, na abból már sok mindent lehet?


Kérdező, a lottót felezd meg, egy szelvény is elég, az megint kis pénz.


És kevés pénzből másnak sem jut!

2012. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!