Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú barátom előállt azzal...

Egy fiú barátom előállt azzal hogy menjek el vele kikapcsolódni Patagóniába, anya azt mondta nem bánja, de ő tartózkodó lenne egy ilyen hosszú úttól Hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

A fiú lány testvére él ott fél nomád körülmények között, hozzá mennénk látogatóba. Engem kíváncsivá tett ez az egész

Én 23 éves vagyok a fiú 25, csak baráti kapcsolat van közöttünk


2011. máj. 28. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Majd összemelegedtek ott a messze déli télben...
2011. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha lenne pénzem, meg időm, valszeg nem gondolkoznék rajta sokat. :)
2011. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én elmennék, ki nem hagynám. Miért olyan furcsa ez, hogy barátok együtt mennek el valahova?? Ezért vannak a barátok nem?
2011. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyáron én is tervezem hogy hosszabb időre elutazok valahová,csak nekem sajnos nincs társaságom. Én biztos ki nem hagynám.
2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha úgyérzed hogy jól éreznéd ott magadat akkor menj szerintem.

De én arról mindenféle képpen előre gondoskodnék hogy ha bármi történne valaki mindenféle képpen haza tudjon téged juttatni : D

2011. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy persze megkérdeztem mennyibe is kerülne ez nekem? Ő annyit felelt rá, csak tarts velem

Ha nekem is pénzbe kerülne nem tudnék elmenni vele, fel sem tettem volna a kérdésem mert nem tehetném meg én sem hogy elmenjek, olyan messzire

2011. máj. 28. 22:28
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire jó barát? Mert hanem "tartasz" tőle, hogy cserbenhagy stb, akkor természetes, ki ne hagyd, ez hatalmas élmény. Amennyiben csak felszínes "barátság", és úgy érzed egyedül nem boldogulnál, úgy inkább gondold meg.
2011. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Felnőttél, tudod, mit vállasz, mit akarsz, miért ne mennél. Tanulj egy kis spanyolt (könnyen tanulható, fonetikus nyelv), pénzedet jó helyre tedd, nehogy elkalandozzon tőled, vegyél egy jókora hátizsákot, meg kényelmes cipőt,anyukádat nyugtasd meg, hogy tudsz vigyázni magadra, és jó utat kívánok!
2011. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ő fizetné...hát nem tudom, így azért más, még ha barátok is vagytok. Nem is tudnám élvezni a nyaralást, ha tudnám, hogy más pénzéből vagyok ott:S
2011. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez a barátság több mint 2 éve tart, én megbízom benne szavatartó, tudom hogy rettentő veszélyes ez hisz Ő "haza" megy jóformán én meg életemben nem voltam még Németországon kívül sehol

Sokszor segítettük egymást ahogy tudtuk, és lehet most érzi úgy ezzel adósa nekem

2011. máj. 28. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!