Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok tanacsot adni?

Tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Tanacsra lenne szuksegem. Nem tudom hogy jo helyre irok-e, de jogi tanacsra is szuksegem lenne? Nagyon roviden leirva az esetemet, mirol is lenne szo. En egy 59 eves anyuka vagyok, es alaposan mejartam. Van egy 36 eve lanyom, akivel megromlott a viszonyunk, mert egy ido utan nem voltam hajlando eltartani ot is es a pasijat? Azota nincs megallasom. Argus szemekkel figyelik merre jarok mit csinalok, es barhol megfordulok, mindenhol rontjak a hitelem. Hazugsagokat hordanak ossze rolam, es el lehetetlenitik az eletem. Persze az emberek nem ismernek, es a rosszat konyebb elhinni. Termeszetesen a pletyka utan mindenki elfordul tolem, es meg a megelhetesem is veszelyben forog. Ez mar nem csak egy egyszeru pletyka hanem komoly kovetkezmenyei is vannak. Ugy erzem az ongyilkossagba fognak kergetni? Persze, ezt nem egyedul muveli, hanem a kis legyszamu barati korevel. Idegileg lelkileg mar anyira kikeszultem, hogy mar az ongyilkosagon gondolkodom? Ez a bosszuhadjarat valoban komoly idegi es lelki gondokat okoz. Ha valaki tudna tanacsot adni, hogy ebben az esetben mit lehet tenni, hova forduljak az igazamert. Vagy csak annyi, hogy adjanak beken, es le allitani a bosszuhadjaratukat?
2012. júl. 15. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A hitelképességedet papirokkal igazolni tudod, azt nagyon nem tudják rontani. Másképp meg tegyél rá mit mondanak és eszedbe ne jusson öngyilkos lenni !!!
2012. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki ismer, annak bármit is mondhatnak. Aki meg nem, azt sz@rd le, ne törődj vele.
2012. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel őket rágalmazásért.
2012. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, és ne vedd fel, mert akkor elérik a céljukat.

Ne omolj össze, van ilyen, majd megunják.

Az ismerőseidnek meg lesz annyi esze, hogy nem dőlnek be nekik.

2012. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, a lányod aljas hogy süllyedt idáig?

Nem tudsz mit tenni vele, legfeljebb leülsz beszélni, hogy hagyják abba.

2012. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!Sajnos a lanyom azert sulyedt enyire melyre,mert telhetetlen.Evekig eltartottam,a pasijat mar nem voltam hajlando,honapokkal kesobb is eltartani.Ez a bosszuhadjarat oka.Megegyszer koszonom a valaszokat.Udvozlet mindenkinek.
2012. júl. 16. 08:44
 7/7 acelsziv ***** válasza:

Nem írtad, hol laksz és saját lakásban -e, de lehet, hogy megpróbálhatnál elköltözni.

Van még egy tippem, de ne legyen igazam... Ha megölnéd magad ő örökölne ugye?

Hát csinálj egy végrendeletet és hagyj mindent másra.

Aztán mondd el neki is, hogy lássa: hiába is próbálkozna, semmi haszna nem lenne belőle.

2013. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!