Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsünk a barátnőmnek!...

Segítsünk a barátnőmnek! Hogyan győzzük le az agresszív bátyját?

Figyelt kérdés

A barátnőm Móvár környékén lakik, én Pest megyében. Szerettem volna a nyár elején elmenni hozzá, vagy ő hozzánk, de azt mondják túl fiatalok vagyunk a vonathoz, mikor szerintem többnyire nem a 12 éves, hanem a 15-16 lányokat zaklatnák jobban a vonaton, na mindegy.

Szóval csak pár év múlva tudunk találkozni, addig számítógépen tartjuk a kapcsolatot, mert az olcsóbb mint a telefon. De a barátnőmnek van egy bátyja aki augusztusban lesz 15, és kicsit agresszív. Van egy saját gépe, és van egy gépe ap apjuknak, és az apjuk gépénél van folyton, és ha a bnőm megpróbál oda menni, (ha 24 órából 23 órát nem ülne ott a bátyja akkor sikerülhetne is) akkor mindig elkergeti, káromkodik vele, és néha még megüti, de persze nem olyan erősen, csak annyira, hogy megértse menjen el.

A bnőm szólt már az anyjának, hogy szóljon rá a bátyjára, de az csak visszaordított valamit, és annyiban hagyta. Az apjának nem szól, mert az nagyon morcos, és talán el is küldi őket a fenébe..

És nem értem, miért ilyen a bnőm bátyja? Nekem is van egy bátyjám aki lassan 15 lesz, de mi csak szájkaratézunk, sosem verekszünk, és tök jól megvagyunk.. Mit lehetne bevetni ellene? Eddig csak azt tudjuk, hogy ha többször lefagy a gép, akkor megunja és elmegy.

És az nem megoldás, hogy a bnőm ül az ő gépén, mert szinte semmit se tud ott csinálni, mert a bátyja nem enged neki semmit se.


2011. júl. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
De akkor a barátnőd mért nem megy ahhoz a géphez amelyiknél nem a tesója van?
2011. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert valszeg az már régi és gyengus, nem tudja a játékait játszani rajta, a fateré erősebb.

a srác gépére kéne költeni és rendben lenne minden. addig meg lehetne olyan díjcsomaggal telózni (vonalas) amivel ingyen lenne a hívás

12 évesen meg valóban ne vonatozzatok, azt csak hiszed, hogy nincs olyan ember, akit nem érdekel a 12 éves...de van, méghozzá sok, felnőttek is meg betegek is.

2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha játszik töröld le a játkot vagy csesszen el valamit bent ha harc hát legyen harc, nem? :D
2011. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tuti megszívatnám!

Nekem megérné a verést! :D

Gomobostűbe (nem rajzszögbe!) ültetném meg ilyenek! A karakter jelszót megszerezném (vannak olyan programok hogy keylogger ami minden betű leütést megjegyez. Sógorom így buktatta le a barátnőjét hogy megcsalja de az más történet)

És a karaktere nevében írogatnék mindenkinek vagy csak legyengíteném a karaktert úgy, hogy valami csatába bevinném...

De olyat is lehet hogy jelszót vált és email címet! Mert ha csak jelszót cserél akkor esetleg kérhet egy újat amit a saját mail címre megkap és nem történt semmi!

2011. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na a kockák. kocka ellen kocka szívatás ?:D szerintem nem ér semmit ha legyengíted a kariját, mert csak többet ül oda h visszafejlessze.:D
2011. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok kocka:D Öcsém a kocka:D


És igen nálunk megy/ment a szívatás mert 10kor kel és este 10ig csak enni áll fel amúgy nyomja egész nap a wow-ot

2011. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!