Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigység egy rokonra? Elköltöz...

Irigység egy rokonra? Elköltözött Kanadába.

Figyelt kérdés
Ma egy éve hogy elköltözött ő és a párja Kanadába. Tény hogy egy gyorsétteremben mosogatnak és ilyesmi, de kiköltözéskor rögtön vettek autót, gyönyörű helyeken járnak, és nekem az amerikai kontinens egy álom. Ma is küldött át képeket hogy hol voltak nyaralni és csoda. És én erre irigy vagyok. Mondjuk bennem nincs olyan vágy hogy kiköltözzek, de úgy elmennék ilyen helyekre...Ja és 22 éves, és 8 éve van együtt a barátjával, még ez is.
2012. júl. 15. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés? (: Mert az egyetlen kérdést, amit feltettél, meg is válaszoltad.
2012. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és én itt vagyok munkanélküliként Magyarországon. Még árufeltöltőnek sem kellek...
2012. júl. 15. 21:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az hogy "gáz-e" hogy irigykedem egy rokonra. Mert emiatt rosszul érzem magam.
2012. júl. 15. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

"Tény hogy egy gyorsétteremben mosogatnak és ilyesmi, de kiköltözéskor rögtön vettek autót"

Akkor irigyeld tőlük a hitelt is... Knyörgöm gondolkozz, szerinted ha annyi pénzük van, mentek volna mosogatni? Ugyanmár. Te is megteheted, hogy összeszeded a cuccod és lelépsz külföldre. Nem irigykedni kell, hanem tenni ellene.

2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak van igaza! Nem irigykedni kell, hanem lépni affeléamit el akarsz érni!
2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az irígység randa dolog. Menj te is, és neked is lesz sokmindened, ha keményen dolgozol. Annyira birom az ilyet bakker...
2012. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

irigykedni csak arra szoktam aki nem dolgozik mégis gazdag.Azaz a politikusokra.

Aki dolgozik és úgy van meg mindene annak pedig örülök és sok sikert neki.

2012. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Furcsa sztori, mert úgy tudom csak értelmiségieket fogadnak Kanadában már jó ideje. Persze megfelelő diplomával pl. mérnökök.

De ha így áll a helyzet, hogy bárki bemehet és munkát vállalhat, ami számomra hihetetlen, akkor pendítsd meg nekik, hogy te is mennél, és hogy az indulóösszeget, a repülőjegy, stb. majd visszafizeted nekik részletekben. Ennyit megtehetnek egy rokonért, ha már megvetették ott a lábukat. És nem kell, hogy ott élj, csak egy évre vagy kettőre mennél ki. Azalatt te is tudsz majd utazgatni.

2012. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem csak értelmiségeket fogadnak be...hugomnak csak egy okj-s vizsgája és érettségije volt, mégis mehetett...az más tészta h idő előtt hazajött és nem akart kint élni....vagy ő már annak számít?nemtudom...igaz nekünk rokonok élnek kint, oda ment...dolgozott is, nyelvet tanult...hát én baromi irigy voltam rá...úgy volt, hogy utána megyek én is...de elrontották nekem ugyhogy soha de soha nem jutok ki oda....legalábbis nem hiszem...(sajnos a rokonaink hugommal és egy másik rokonlánnyal is befürödtek...nem hiszem, hogy akarnának egy harmadikat is fogadni...ez a két lány túl rossz élmény volt nekik:()

23

2012. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én rokonom sem értelmiségi elvileg. Egy irodavezetői OKJ-ja van, a párjának meg érettségije, évekig taxizott itthon. De a párjának a nővéréék kint laknak 4 éve, hozzájuk mentek ki. Egy apartmant bérelnek közösen + egy csomó magyar. Tényleg, egy 4 emeletes épület, és csak magyarok laknak ott.
2012. júl. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!