Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 18 éves lányotok egy ilyen tetkóval jönne haza?

Figyelt kérdés

[link]

Baloldali a képen, ugyan ott, ugyan akkora.


5 hónapja, a 18. szülinapomra akartam tetkót, de anyám miatt nem jött össze. Vallásos, és nem engedi. Azóta én is felfogtam, hogy 'bűn', elmagyarázta egy lelkész, felfogtam, de mégsem tudtam teljesen azonosulni vele. Szerintem pici, takarható helyen van, nem szembetűnő, nem múlna ezen a munkahelyem.



2012. júl. 15. 23:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Én szülőként már nem szólok bele, hogy a 18 éves lányom mit tetováltat magára. Legfeljebb annyit mondanék neki,hogy ne ilyen tucat tetkókat csináljon,mert az ilyen egymilliós tetkót egy idő után megbánja. Ha tetoválást akar,akkor legyen egyedi,ami jelent is neki valamit. Ami csak az övé.

Ne olyat amit minden harmadik emberen látom..

Amit linkeltél az erősen tucat tetkó..

2012. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem a csuklódra akarod, akkor nem olyan nagy tragédia.

Azért nehogy azt hidd, hogy az olyan könnyen takarható testrész. Akkor egy komoly munkahelyen soha az életben nem hordhatnál rövidujjút. Még 3/4-es ujjút sem.

2012. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból, mivel én nem vagyok vallásos. Ez miért bűn?


Egyébként nem vagyok szülő, és habár tetkót sose csináltattam 'mi van ha megbánom' alapon, ez még nekem is tetszik. És valóban, takarható, meg még szép is, aranyos is.


Szóval miért bűn?

2012. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A lelkész úgy magyarázta el, hogy Istentől kaptuk ajándékba a testünket, és ha tetováltatunk, piercinget szúratunk, akkor nem 'rendeltetésszerűen' 'használjuk' a testünket.
2012. júl. 15. 23:52
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez bűn? Hát ezen most jót mosolyogtam, köszi!

Azt a magyarázatot szívesen meghallgatnám, igazán érdekes lehet.

Vajon a Bibliában is benne van, hogy a tetoválás bűn?


De hogy a kérdésre is válaszoljak: azt mondanám, hogy cuki tetkó.

2012. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hááát..értem, köszönöm. :)
2012. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem az volt, hogy ha vannak tetkóim, akkor Isten nem fog szeretni, és a pokolba fogok kerülni? Sajnos a válaszra nem emlékszem, gondolom erre mondta, hogy nem 'rendeltetésszerűen' használom akkor a testem...
2012. júl. 15. 23:57
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Na közben meg is válaszoltad a kérdést, hogy mi a magyarázata. Mókás. Biztos megmondtam volna neki, hogy ha ajándék, akkor azt csinálok vele amit akarok.

Méghogy bűn! Vajon Isten mit szólna ehhez?

2012. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Akkor a fülbevaló is bűn. :P
2012. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Istentől ajándékba, és az ő 'tulajdona'... És akkor mindenki 'báb', tulajdon, vagy míí? :D


Akkor is, és most is felidegesítem magamat, főleg anyámon, és a vallásnak ezen részével...

2012. júl. 15. 23:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!