Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha így...

Mit szólnátok hozzá ha így jönne haza a fiatok?

Figyelt kérdés
A fiam pénteken úgy jött haza, hogy középen meg volt hagyva egy csík ami most narancssárga, a ruháját elcserélte, és most tetoválást akar. Én csak néztem amikor megláttam. Azt mondta, hogy ez az új divat...az apjának még tetszik is, szerintetek hagyjam? Mert szerintem úgyse fogom tudni lebeszélni róla. 17 éves. Ti mit szólnátok hozzá?
2010. máj. 2. 18:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Hol volt meghagyva neki egy csik? én nem értem!
2010. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

szerintem hagyjad. ha neki most ez a stílus tetszik, akkor hadd viselje.

az is lehet, hogy idővel kinövi :)

de ha nem, az sem gond.

2010. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%
én nem hagynám hogy a fiam csíkosan, női ruhában, tetoválással mászkáljon.
2010. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ja bocsi. A haját levágatta és csak középen van meghagyva egy csík.
2010. máj. 2. 18:15
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hajában:)

Szerintem lázad a gyerek.

Én azt mondom ha egyéb gond nincs vele, tehát tanul rendesen, nem részegedik le minden nap stbstb. Akkor hagyhatod.

A tetoválásról én még lebeszélném mert pár év múlva már hiába bánja meg.

2010. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

első: a haja.

harmadik: honnan veszed, hogy női ruha volt rajta?

2010. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Huh gondolom köpni nyelni nem tudtál, amikor megláttad... énis megijednék, hogy mi történt ilyen hirtelen. Elsőre rossz társaság. Mivel lebeszélni sajnos nem tudod, hagyd, majd látni fogja ő is, hogy ez nem hogy nem divat, hanem még ciki is (fiúnál narancssárga haj) szerintem. illetve remélem. majd ha lecsillapodik picit, akkor pl. a tetkónak magyarázd el a hátrányait, persze ne úgy, hogy azt érezze feltétlenül tiltani akarod, hanem reálisan, hogy pl.: ami most menő minta, az 20 év múlva 40 évesen már nem lesz az, tehát az egy életre szól..arról nem is beszélve, hogy bizonyos munkakörökben tiltják a tetkót, és akár állásinterjúkon majd előítélettel is viseltethetnek iránta.

Egyelőre a tetkóról próbáld finoman lebeszélni, ha az sikerül, már nyert ügyed van, mert a hajáról a festék úgyis lenő, a ruházkodása pedig majd megváltozik, pláne, hogy csak 17 éves, kikerül a gimiből, új társaság...stb.

sok sikert!

2010. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

áh ne aggódj!kinövi:D

az apja milyen h.támogatja:?

2010. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

Punk.

Bírom a punkokat:D

2010. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%

Én engedném neki.

Nem gondolom hogy a rossz társaság miatt változott volna ennyit hirtelen. És NEM ciki a narancssárga haj!

2010. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!