Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnak vele az új...

Mit csinálhatnak vele az új munkahelyen? Teljesen megváltozott.

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok, és 5 éve házas. Imádjuk egymást a kedvesemmel, semmi gond nem volt. Azonban pár hónapja munkahelyet változtatott. Eléggé csajos a környezet, a nők 99%-a szingli, rajta kívül még egy nő van férjnél. Eleinte állandóan kérdezgették tőle, hogy jól megvagyunk-e stb. Ő persze mondta, hogy igen, nagyon szeretjük egymást, nem is kívánhatna jobb embert mint én. De 2 hónapja teljesen megváltozott, a fejébe vette, hogy tuti megcsalom, és előbb-utóbb el fogom dobni magamtól. Ha kérdezek, akkor általában azt kapom, hogy "miért nem így van?". Nagyon bánt, mert imádom őt, és sosem tudnám megcsalni. Vicces dolog de most, hogy 2 hetet itthon voltunk nagyon jól megvoltunk, rengeteget romantikáztunk, annyit nevetett mint még soha. És számtalanszor hallottam tőle, hogy nagyon szeret. De mit tudnék tenni, hogy ne ünnepszámba menjenek az ilyen romantikus esték/napok? Amikor körbeveszi őt a sok szingli nő teljesen megváltozik, ötletem sincs mit mondhatnak neki.
2009. júl. 13. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell hogy szingli nök legyenek, ez a csorda szellem.

De ezt írod "nem is kívánhatna jobb embert mint én"

ezt ö is így gondolja? Lehet nem a megcsalással van a baj, lehet más problémája van veled, amit nem mer elmondnani vagy azt várja te jöjj rá neki mi baja van veled.

szóval ülj le vele beszélni és kérdezd meg töle mi baja van.

2009. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt ő mondta.

De csak ez a fura, hogy amikor kettesben voltunk 2 hétig, a régi volt, teljesen normális, és kedves, az a nő volt megint akit imádok.

2009. júl. 13. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyanúsan játszmás ez a "Biztosan megcsalsz". Nem tudom, mit válaszolj neki vagy hogyan "szedd" ki ebből az állapotból. Azonban van egy könyv, ami segíthet: Emberi játszmák a címe, a szerzője nem ugrik be. Segíthet más fényben látni ezt a témát és segíthet megoldást is találni.
2009. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Valszeg a többi nő baromira féltékeny rá, hogy neki van férje-barátja, stb és akkor ezzel próbálják kompenzálni a saját kissebbségérzésüket, hogy csesztetik ezzel, hogy biztos megcsalod, és akkor érzik jobban magukat, ha látják rajta, hogy szarabb lett neki is ettől.

tipikus...

2009. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond el neki, hogy mit érzel és kérdezd meg, hogy milyen oka van, hogy ilyeneket kérdez/mond
2009. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is az van, hogy a csajok teletömik a fejét a saját feminista baromságaikkal, hogy a pasik már csak ilyenek, előbb utóbb félrelépnek. utálják a ffiakat, képtelenek párkapcsolatra (ezért szinglik), és ezt a fílinget kivetítik a feleségedre, akinek mint a mellékelt ábra is mutatja, siekrült a fülébe ültetni a bogarat. beszélgess el erről az asszonyoddal, hogy nem szabad hagynia, hogy a többi megkeseredett tyúk manipulálja.
2009. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ezt én értem, én is azt hiszem, hogy itt van valahol a gond, mert soha nem volt ilyen. Ha problémánk volt egymással vagy valami akkor meg tudtuk beszélni normális keretek között. Na de könyörgöm miért jó ez a sok majomnak, hogy ha nekik sincs akkor az övét is tönkreteszik? :-(
2009. júl. 13. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bent beszélik tele a fejét. Még, ha nem is tudatosan. Itt arra gondolok, hogy ezek a szingli nők valószínűleg találkozgatnak pasikkal, akik ugye nem minden esetben nőtlenek. Na most egy ilyen átmulatott, megcsalós hétvége után megy bent az élménybeszámoló és gondolom az sem marad ki ebből, hogy az "áldozat" nős vagy éppen kapcsolatban él. Továbbá, a "Neked miért nincs párod?" kérdésre nagy eséllyel azt a választ hallja, hogy mert a férfiak mind disznók és mindegyik csal és kamuzik össze-vissza. Ezek a mondatok szépen elkezdenek ott mocorogni a feleséged fejében is.

Én erre tudnék tippelni. Mindenképpen beszéld meg Vele, hiszen szeretitek egymást és ez a lényeg. Ne hagyd, hogy a kolléganők letakarják a szemét.

Sok szerencsét!

2009. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy helyre tudjuk tenni a dolgot egy jó alapos beszélgetéssel, mert nem szeretném őt elveszíteni. Nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is szeret, mert hiába mondja a magáét a szemei mindig mást mondanak. De viszont az is jó érzés, miután kifejtette a napi mondandóját este ugyanaz a bújós nőci lesz aki volt, és állandóan a nyakamon lógna, amit úgyse tudok elutasítani. :-) Már megkérdezte, hogy ugye nem fogom elhagyni őt, én elmagyaráztam neki tök normálisan, hogy nem minden férfi ilyen, és én sem vagyok ilyen, mert nagyon szeretem, és különben is egy ilyen szép nőt elengedni hiba lenne. De a munkahelyén nem lehetek vele ott.
2009. júl. 13. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy a házasságban nagyon fontos a bizalom!Beked rosszul esik,hogy ha ő nem bízik benned.Gondolom,van a kolleganői között elvált is,akik a saját szemszögükből mesélik el a házasságuk történetét.Csak a férjük volt a hibás,ők maguk meg a megtestesült tökéletes feleség.Talán ezt a kérdést sem ártana körbejárni,Miért hisz elnekik kritika nélkül mindent?Remélem,hogy sikerül rendbehozni a dolgokat.Csak egyet ne tegyetek! Amíg nincs minden rendben,ne vállaljatok gyereket.Az nem javít a kapcsolaton,rontani viszont ronthat és egy ártatlan lény lesz a szenvedő alany.
2009. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!