Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy fejezze be ezt?

Figyelt kérdés

apámmal élek és elég sokszor felhoz a házba noket aztán meg este csinálják és én hallom,meg ha a barátai átjonnek itt isznak és arrol beszélnek,hogy milyen volt lefekudni ezzel meg azzal. néha nekem is beszólnak,akkor apám rájukszol,de akkor is folytatják.már mondtam apámnak,de ot ez nem érdekli.elegem van oleg,hogy néha még a nok is beszolnak nekem akiket felhoz.

14/L



2012. júl. 16. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit szólnak be?
2012. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Koli, nagyszülő, nagynéni? Nem lakhatnál máshol? Nem vagyok híve a menekülésnek, de ilyen esélyegyenlőtlenségnél célszerűnek látszik.
2012. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tudok máshol lakni,apámnak egy fiutesoja van,de az se jobb
2012. júl. 16. 16:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő.Vagy apádnak agyátültetés,hogy értelmesebb barátokat találjon.
2012. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szerintem simán leülhetnél vele egy nagyobb beszélgetésre, végül is az apád tehát nyilván a legjobbat akarja neked.. megkérheted h ne hozzon fel nőket amikor te is otthon vagy, ha meg a haverjai nálatok vannak csinálj valami programot és menj el otthonról. ha megoldhatatlan javaslom a kolit. :)
2012. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg ha most mész gimibe,választhatnál egy olyat,aminek van kollégiuma.Szerintem jót tenne mindkettőtöknek.
2012. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
még van egy egy évem alapsuliba és a vársoban van gimi,szóval nem hinném,hogy elengedne kolisba,mert olyan a kozelben nincs.
2012. júl. 31. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezek szerint, hetedikes voltál. Akkor még tényleg nem volna szabad ennyire nyíltan apukádnak, főleg ha látja, téged még zavar is. Lehet pont azért még provokálnak is. Gondolom nem egy szobában alszotok. Ha így van, kapcsolj zenét, tv-t ne halljál semmit, vagy házon kívül keress valamit, persze, ha nem éjszaka megy a téma.

Lehet, ha látják Téged nem zavar, diszkrétebbek lesznek.

De egyelőre rászorulsz apukádra, neked kell alkalmazkodnod.

2012. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nyolcadikos voltam,most leszek kilencedikes.és kulon szobám van,de egymás mellet van a szobánk és eléggé hallani
2012. aug. 9. 16:44
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet pár év múlva még tetszeni is fog, hidd el.
2012. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!