Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá anyára, hogy...

Hogyan vegyem rá anyára, hogy vegyen nekem egy telefont? Annyira cikinek érzem, hogy nincs.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Soha nem volt még telefonom és már egyre cikibbnek érzem..sonny eriscon xperia x8-at akarok venni az árát pontosan nem tudom de olyan 30 körül van..
2012. márc. 23. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha ő nem akar venni neked, akkor kezdj el gyűjteni és vegyél te.
2012. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem a cikiség a baj hanem az,hogy bármi történhet veled amikor kell,hogy legyen nálad telefon!

Ha esetleg rosszul leszel az utcán és nincs ott senki?

Meg gondolom táborokba,osztálykirándulásokra is mész..

A mai világban már fontos,hogy legyen az embernek egy telefonja. Ha nem is egy sziperszuper,de egy olyan amivel legalább telefonálni lehet.

2012. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért enm szeretne neked venni.

Lehet, hogy pénzkidobásnak tartja vagy fölöslegesnek esetleg nem bízik meg benned eléggé, hogy vegyen.


És csak egyet érteni tudok az előzőekkel.

2012. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Kezdhetnéd valami olcsóbbal.
2012. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjtsél rá és beszéljétek meg , hogy pl. a felét te fizeted a felét ő.

A mai világba fontos lenne egy telefon. Mert bármi van tudsz hívni segítséget vagy valami, vagy téged is el tudnak érni.

Én pl. a városba se megyek ki telefon nélkül. Pedig kisvárosban élek.

2012. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Én az első telefonom,8évesen kaptam.Akkoriban viszonylag menő volt,de az idő múlásával eléggé cikinek bizonyult.(tökéletesen működött végig!)Szoktak is miatta cikizni,hogy olyan sz*r...anyut már 2éve nyaggattam egy telóval,de szeirnte fölösleges volt az új,viszont nyáron a strandon elhagytam(nem direkt!)1hónapig nem volt telefonom,és aztán megtörtént a csoda!kaptam egyet :D nekem egy samsung s5230-am van,tudom sokan sz*rnak tartják,de szerintem egy nagyon jó kis telefon.


Amúgy már vannak 3000Ft-os minimálisat tudó telefonok is.Szerintem elösször olyat vegyél,majd késöbb valami modernebbet. :)

14/L

2012. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kérj telenor one touchot nem mondom hogy szuper készülék de olcsó és ahhoz képest elég jó aki szerint a samsung s5230 jó telefon tényleg ne vegyen drága telefont. Mondjuk az x8 1 elég olcsó telefon az okostelefonnok között..
2012. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A telefonom miatt b*sztatni nem kell.Igenis egy jó telefon!Sokaknak olyan van és szeretik is!Képzelem neked milyen lehet....
2012. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy ha magadnak is gyűjtesz rá, a boltban szerződést kell kötni, azt meg nem írhatod alá, mert nem vagy 18, ergó nem vehetsz telefont magadnak.
2012. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!