Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá magamat a...

Hogy vegyem rá magamat a tanulásra?

Figyelt kérdés

Ma írtunk kémia tz-t,föci tz-t,irodalom tz-z és töri tz-t is írtunk volna csak a digitális napló nem engedett több témazárót bejegyezni mára ezért holnap írunk töriből tz-t.

Plusz 5-re ki kell mennem a lovardába segíteni és ott leszek vagy este kilencig meg amúgy is nem rég értem haza úszásról szóval teljesen kivagyok és most kellene elkezdem tanulni hogy 5-re befejezzem mert 9 után tuti hogy nem fogok és egyáltalán nincs most kedvem. Általában rendesen tanulok meg 4-es 5-ös vagyok de most csak ahhoz van kedvem hogy üljek a gép előtt és egy kicsit szórakozzak(amúgy nem szoktam sokat gépezni főleg hétköznap nem) Szóval akkor hogyan vegyem rá magamat a tanulásra?


2012. ápr. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyél csokit vagy szőlőcukrot, az serkenti az agyműködést.
2012. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked minden héten van kb 4-5 nap, amikor kiírod ezt a kérdést és nincs kedved tanulni. :D
2012. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kimentem a töltésre futni de vittem a föcit is (leírtam kis lapra)(tudni kell hogy utálom!) futottam mikor elfáradtam tanultam mikor untam futottam.

így sikerült 5-ösre felelnem (amúgy 3-as vagyok)

Jó pacizást én már túl vagyok *-*

2012. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most én leszek a kivétel, de azt írom, hogy ne tanulj, legalábbis most ne. Biztos vagyok benne, hogy ennyi szellemi és fizikális munka után nem fog jól az agyad, és nem is tudnál a tanulásra koncentrálni. Általános iskolában végig 4-es 5-ös tanuló voltam, de háromszor annyit kellett szenvednem, mint másnak. Anyukám és a gyerekorvos voltak azok, akik felnyitották a szememet, hogy ez így nem működik. Választás elé állított az orvos, hogy vagy az egészségem, vagy a tanulás. (Ugyanis - bár ezt még nem írtam - közben szervi tüneteim is jelentkeztek.) Soha nem kérte senki tőlem, hogy ennyit tanuljak, de talán tudat alatt ezzel akartam bebizonyítani apámnak, hogy én is érek annyit, mint más. (Ő elhagyott bennünket egész kiskoromban.) Úgyhogy én azt mondom, ne vidd túlzásba (bár a tanulás nagyon fontos dolog, de csak mértékkel), mozogj sokat (az úszás, lovaglás nagyon jó), és ha ahhoz van kedved, ahogy írtad is, ülj egy kicsit a gép előtt. Hidd el, nem lesz semmi baj, ha egyszer nem készülsz 100%-osan! ;)
2012. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!