Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lényok! Milyen a kapcsolatotok...

Lényok! Milyen a kapcsolatotok az anyósotokkal, ill. anyós jelöltetekkel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 16:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*lányok
2009. júl. 13. 16:03
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó. Néha ugyan furcsállom a felfogását, de nem szólok be természetesen, tisztelem őt. Egyébként az is lehet, hogy az én felfogásom a rossz.
2009. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kifejezetten jónak mondanám.

Persze vannak dolgai és gondolom Ő is ezt gondolja rólam, de kinek nincs. Mindig tudok hozzá fordulni és Ő is hozzám, úgyhogy egy szemet nem panaszkodom.

2009. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hm, jo kérdés! Ezt még én se igazàn tudnàm meghatàrozni! :) De egy szàmito, tul okos, "skot" amugy, a szeme se àll jol! Ha jozan elég jol el vagyok vele, hanem inkàbb menekülök! De biztos vannak, jo fej anyosok, nekem ez jutott! Ràadàsul mostohaanya, ami meg is làtszik rajta! Kàr hogy az igazit nem ismerhettem!
2009. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo, szeret engem, az unokait meg egyenesen imadja, nagyon jo nagymama. O nem magyar, es sokszor elut a velemenyunk a gyereknevelesben a kulturalis kulonbsegek miatt, de o nem ragaszkodik hozza, hogy megfogadjam a tanacsat, csak velemenyt alkot, amit en szivesen meghallgatok, es sokszor meg is fogadok.
2009. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én még csak meny jelölt vagyok, de azt már 4 éve. Sajnos nálunk furi a helyzet, mivel én tősgyökeres belvárosi lány vagyok, anyosomék viszont a keleti régió egy nagyon pici falujából valók. Sise voltak Budapesten.

Normális köztünk a viszony, mivel látják hogy szeretem a fiukat, és kedvesek is velem, de asjons még igy is érzem azt a fajta távolságtartást ami a származásunk miatt ered. Nem tudnak engem 100%-osan elfiogadni, de mehg kell hagyni próbálkoznak.

Én pedig próbálok jó "parasztgazdasszonnyá" válni. :)

(Már vágtam csirkét és tollat is fosztottam :D)


Amugy 29 vagyok, és jövőre lenne az esküvőnk... ami külön katasztrófa lesz, ha mindkettőnk szüleit összeeresszük. :D

2009. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet túl reagáltam h rögtön egy ilyen kérdést tettem fel,de most volt egy alkolom vagy ünnepség ami a barátom anyjához kapcsolódott,és már suli sincs egy jó ideje,szóval időm is lett volna h elmenjek de meg sem hívtak....már két és fél éve járok hozzájuk haza,eddig azt hittem h jobb a viszonyunk,most pedig egy ilyen fontos eseményre el sem hívnak! Igaz már kb 2 hete gratuláltam neki, de most volt az officiális verziója az ünnepségnek,és hát jól esett volna...meg úgy általában is szokott ilyen érzésem lenni,h úgy nem is fontos nekik h én vagyok a fiuknak...nem szabad ilyeneket mondani tudom,csak ezt nem igazán szeretném a párommal megbeszélni,mégis csak az édesszüleiről van szó...
2009. júl. 13. 16:30
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

"meg úgy általában is szokott ilyen érzésem lenni,h úgy nem is fontos nekik h én vagyok a fiuknak..."



Nekem is szokott ien érzésem lenni.

2009. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tegnap találkoztam vele először. Aranyos. :)
2009. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
engem még nem mutattak be szóval idáig tökéletes =)
2009. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!