Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg megváltoznak...

A férfiak tényleg megváltoznak házasság után?

Figyelt kérdés

természetesen a rossz irányba. elhiszik,hogy nekik most már mindent lehet, főleg, ha gyerek is születik, mert akkor a feleségnek a gyerek miatt is meg kell hunyászkodnia.

miért akarnak uralkodni a nőkön a férfiak?


2012. júl. 18. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez kábé annyira igaz, mint, hogy a nőkből a házasság után házisárkány lesz.
2012. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kikérem magamnak, hogy férfiként uralkodni akarnék a nőkön. És mi az, hogy "természetesen" rossz irányba? Mi alapján mondod, hogy ez a természetes?
2012. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi változik meg, vannak normális férjek, akik tudnak normális életet élni. A buták változnak és a befolyásolható férfiak. Az enyém is ezek közé tartozik.
2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én férjem nem változott szerencsére semmit. Sőt, azt mondta, ő már férjes ember, nem jár annyit a haverjaival. És ezt tartja is. Már néha nekem kell noszogatni, hogy menjen, mert kell a pihenés. :)
2012. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem pozitív irányban változtam.


A változás folyamatos volt (ahogy haladtam előre a felnőttkorban), de legnagyobb léptékű akkor lett, amikor megtudtam, hogy gyermeket vár a feleségem.


A bulizós, bevállalós, kockázatkeresőből egy jövőjét tudatosan építő, konzervatív, rendpárti kockázatkerülő családapa lettem (gyermeknevelés szempontjából ennek sokkal több az előnye, mint a hátránya).

Egyáltalán nem hiszem, hogy mindent megengedhetek magamnak, sőt: pont azt érzem, hogy a fiamnak kell megadnom sok mindent a jövőben, ezért tudatosabban kell élnem a mában (kerülni a balhékat, elérni, hogy hiteles legyek a gyerek előtt, nem megyek át a piros lámpán, vigyázok, hogy ne beszéljek csúnyán, félreteszek pénzt és befektetek, figyelek a pénzügyekre, stb).

A tudatos élet és a jövőre készülés sok lemondással jár (nem költhetek csak magamra, nem tehetem meg, hogy a munkát teljesen hanyagolom, nem vállalhatok felesleges rizikót).


Írásodban a "természetesen" szó rosszul esett. Elhiszem, hogy vannak, akik "rossz" irányba változnak (szerinted), de az, hogy ezt természetesnek veszed az úgy érzem nem fair.

2012. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

12:07-es vagyok :D :D ülj le fiam egyes :)

nős ember a férjem, NŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐS! :D

2012. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hÁÁÁT, nem tudom...


Ha van valaki Mo.-n aki szexmániás, az én voltam...mint Charlie Sheen a Két pasi, és egy kicsi c. sorozatból.

Volt olyan, hogy egy nap 6 különböző nőnél töltöttem a napot...

Aztán egyszer jött valaki az életembe....

Még nem vagyunk házasok (majd októberben), de sztm. igen, változhat az ember....

de ez nem általános dolog...

2012. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!