Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirúgjam-e az unokatestvéremet...

Kirúgjam-e az unokatestvéremet az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves unokatesom, akit a családi vallalkozasunk egyik boltjaban alkalmazunk. Anyam, a tulaj most egy szanatoriumban nyaral aug. kozepeig, elvileg hozhatok ilyen volumenu donteseket helyette.


Nos, a kiscsaj elegge buta, meg a foiskola befejezese is nehezseget okozott neki.

Kisfonokot jatszik, a baratjat az uzletben fogadja, telefonalgat munkaidoben, es ami nem tetszik, hogy a pekarut es a sutemenyeket puszta kezzel fogja meg, pedig elmondtuk neke ezerszer, hogy mast mar emiatt kuldtunk el. A tobbi alkalmazottal erzekelteti, hogy o kivaltsagos szemely. Egyebkent nem sokkal tobb fizetest is kap.


Anyam kedveli, mert a noverenek a lanya. Az o csaladja allandoan irigykedik rank, es ha kiraknam Gabikat, viszaly lenne, ugyanis nincs penzuk. Raadasul sima erettsegivel sem talalna munkahelyet.


Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de undorodom a sajat rokonomtol, sose szerettem a kenyeskedo, nyafogos, agyonsminkelt noket.


Amugy a nagynenemmel is beszeltem mar nem egyszer errol, o leb...ta Gabit, de hatasa nem volt semmi.


2012. júl. 18. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
Nem rúgnám ki. Azért van a család, hogy segítsen. Igen, sokszor engedünk meg többet egy családtagnak, mint egy idegennek. Erről szól a család.
2012. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%

Most akkor érettségizett vagy diplomás??Csak mert idézlek.

" a foiskola befejezese is nehezseget okozott neki. "


"Raadasul sima erettsegivel sem talalna munkahelyet."

Nem mindegy ám.

Egyébként én sem rúgnám ki a helyedben,mert mégsem te vagy a főnöke hanem az anyád.

2012. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgess vele, mondd meg neki, hogy család ide vagy oda, kirúgás lesz a vége, ha nem tartja be az alapvető szabályokat.
2012. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nem fejezte be o azt a pedagigiaszakot, 5 ev alatt sem, pedig csak 6 feleves. Es alkalmazott meg alkalmazott kozott nincs kulonbseg.
2012. júl. 18. 14:09
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Ha te ennyire jól tudod hogy kellene dolgozni,miért nem te dolgozol most ott?!
2012. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
91%

Család ide vagy oda, rúgd ki szerintem...

Visszaél a dologgal, úgy gondolja, hogy neki ott biztos munkája van és bármit megtehet.

Szerintem felesleges lenne vele beszélgetni erről a dologról mert írtad, hogy ezerszer figyelmeztetted, hogy ne nyúljon puszta kézzel az áruhoz még is megtette, hiába beszélgetsz vele ugyan így fogja folytatni.

A családja meg irigy és nincs pénze, hát nem is lesz ha nem változtatnak...

Egyeztess anyukáddal, győzd meg, hogy ez így nem lesz jó.

Szerintem nagy hiba lenne ha nem rúgnátok ki.

2012. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

üzletben nincs család és nincs barátság sem


de én csak úgy rugnám ki, ha anyukád is tud róla. így tisztességes.

2012. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%

n"em fejezte be o azt a pedagigiaszakot, 5 ev alatt sem, pedig csak 6 feleves. Es alkalmazott meg alkalmazott kozott nincs kulonbseg."


Csak én meg azt nem tudom,hogy miért pont te okoskodsz,mitől érzed te magad feljebbvalónak,ha mindent elgépelsz,figyelmetlen vagy és nem tudsz beszélgetni az unokatesóddal erről a dologról!

2012. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

vegyed nagyon komolyra a szót és beszélgess el vele. Mond meg neki hogy ha ezt így folytatja(mond el min kell változtatnia) akkor ki fogod rúgni, még ha családtag is.

És adj neki -döntésed szerint- valamennyi próbaidőt: pl. 5nap. Ha ez alatt az öt nap alatt hibázik kirúgod. Ennyi.

2012. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
azert nem en dolgozom ott, mert en 5tol vagyok bent delig es semmi kozom a kiszolgalashoz, 12tol anyam pasija estig, raadasul a boltjainkban csak csinos, kedves, szeparcu nok vannak, tudod, uzletpolitika.
2012. júl. 18. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!