Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirúgjam-e az unokatestvéremet...

Kirúgjam-e az unokatestvéremet az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves unokatesom, akit a családi vallalkozasunk egyik boltjaban alkalmazunk. Anyam, a tulaj most egy szanatoriumban nyaral aug. kozepeig, elvileg hozhatok ilyen volumenu donteseket helyette.


Nos, a kiscsaj elegge buta, meg a foiskola befejezese is nehezseget okozott neki.

Kisfonokot jatszik, a baratjat az uzletben fogadja, telefonalgat munkaidoben, es ami nem tetszik, hogy a pekarut es a sutemenyeket puszta kezzel fogja meg, pedig elmondtuk neke ezerszer, hogy mast mar emiatt kuldtunk el. A tobbi alkalmazottal erzekelteti, hogy o kivaltsagos szemely. Egyebkent nem sokkal tobb fizetest is kap.


Anyam kedveli, mert a noverenek a lanya. Az o csaladja allandoan irigykedik rank, es ha kiraknam Gabikat, viszaly lenne, ugyanis nincs penzuk. Raadasul sima erettsegivel sem talalna munkahelyet.


Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de undorodom a sajat rokonomtol, sose szerettem a kenyeskedo, nyafogos, agyonsminkelt noket.


Amugy a nagynenemmel is beszeltem mar nem egyszer errol, o leb...ta Gabit, de hatasa nem volt semmi.


2012. júl. 18. 13:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
9%

Bocs kérdező de te egy ugyan olyan senki vagy abban a boltban mint a rokon az a bolt anyádé nem a tied.

TE egy alkalmmazott vagy nem kisfönök és gondolom neked sincs diplomád mert ugye anyuci alkalmaz téged is.

2012. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
38%

"hmm... probalj meg te normalisan gepelni tabletrol, raadasul nekem (sorry a nagy arcert) van 1 szakmam es 2 diplomam. Egesz eletemben arra neveltek, hogy a tudast nem veszik el tolem."


Tudnék tabletról gépelni,ha olyan gazdag lennék,de mivel nem vagyok gazdag,ezért tabletom sincs.:) Aki meg a tablettal bénázik,az meg akkor ne vegyen tablettot.Az,hogy neked van egy szakmád és két diplomád,az egyáltalán nem az élethez való intelligenciádat tükrözi.Ha normálisan nem vagytok képesek elbeszélgetni a Gabival,hanem rögtön kiakarjátok rúgni,vagy éppen csak te akarod kirúgni,akkor eléggé műveletlen lehetsz.A beszélgetés,ahogy említettem már más kérdésnél is-elég fontos.

2012. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%
én jelen esetben a kérdezőt támogatnám.....agabi egy lusta kis p*csa, aki elvárja hogy a családja majd megsegíti, merthogy a családnak az a dolga hogy segítsen.Ez eddig mind szép és jó csak agabi nem éppen hálálja meg hogy segítetek neki....mivel már többször szóltatok rá és ennek ellenére sem képes nomálisan(kesztyűben, nylon szatyorban, fogóval) megfogni a pékárut, én ezért már rég kirúgtam volna...már anyád helyében is
2012. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
57%

maradjon csak a Gabika, a vevők meg majd eszik a szutykos sütit, és megvárják, amíg befejezi a telefonálgatást... Hiába jó egy vállalkozás, egy ilyen alkalmazott mindent el tud szúrni. Én biztos, hogy nem mennék ilyen üzletbe.


Rúgd ki! Már rég ki kellett volna!

2012. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
45%
Ha anyud ki akarná rúgni, már megtette volna. Hazajön és eldönti, hogyan tovább. Egy hónapot féllábon is kibírsz, nem kell kavarni csak azért mert megszédített a hatalom.
2012. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
26%
Anyáddal nem tudsz telefonon beszélni, hogy mi az ő álláspontja az ügyben?
2012. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%
haférfi létedre ezt nem tudod eldönteni egyyedül és itt kérdezősködsz, teljesen fölöslegesen van 1 szakmád és két diplomád. bár, amid nincs, azt sem vehetik el tőled. pl. ész.
2012. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

1. Ez inkább erkölcsi dilemma számomra, mást kérdés nélkül el tudnék küldeni ilyen esetben. A tanácsotokat kértem ki. Eléggé rosszindulatúak vagytok, ilyen a magyar mentalitás. Szerintem egy pedagógiai büfészakot még bulizás mellett is véghez lehet vinni. A legnagyobb bajom az, hogy mindig dilemmában vagyok, ha kínos döntést kell meghozni, mérlegelem a következményeket.

2. Most netbookról gépelek, érdekes, hogy mennyivel jobban megy. iPadon rohadt nehéz ékezetes betűket formálni, ráadásul időigényes is. Te, drága #23-aska, helyesen írni sem tudsz, ráadásul a digitális szövegalkotási képességeid nem igazán ütik meg az elfogadható mércét. Javaslom, hogy menjél el Mándokiné Anna nénihez tízujjas vakírást tanulni, talán elmagyarázza számodra is, hogy hol van a space (szóközbillentyű).

3. Apám részesedését én örököltem a vállalkozásban, szóval ebben a bizniszben nem vagyok egy senki, ráadásul van saját internetes üzletem is.

4. Anyut nem zavarjuk a szanatóriumban, van szegénynek elég baja, hagyom pihenni.


Az értelmes kommentelőknek/kérdésválaszolóknak köszönöm szépen.

2012. júl. 18. 20:20
 29/32 anonim ***** válasza:
37%
Iszonyatosan idegesítő tud lenni néhány eladó és egyik nap pont azon gondolkoztam hogy ilyet hogy alkalmazhatnak egyáltalán. Volt, hogy fizetni akartam, letettem a péksütit a pultra. Ő a pult mögött állt, de mintha ott sem lennék, beszélt tovább a barátnőjéhez. Volt olyan is egy másik boltban, hogy végighallgattam hogy a k. anyját a főnökének és úgy elviharzott mellettem, hogy ha az útjában állok tuti fellök. Én kirúgnám, de csak anyukád beleegyezésével. Egy 10 perces beszélgetés csak belefér neki.
2012. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

csak nem az "agabi"-ra gondolsz?

mivel 2x is leírtam ezért már rájöhettél volna hogy szándékosan írtam így

2012. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!