Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszkorodban hazudtál a...

Kamaszkorodban hazudtál a szüleidnek, hogy például hova mész épp?

Figyelt kérdés
például azt mondtad hogy egy barátnődnél alszol, és közben fiúnál, vagy elmentél bulizni...
2012. júl. 18. 21:18
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt szükség rá, meg tudtam beszélni velük mindent.
2012. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritkán. De a legjobb barátnőm többször is eljátszotta, hogy azt mondta otthon, nálam alszik, de nekem nem szólt. Amikor először hívtak fel a szülei lebukott, mert mondtam, hogy nincs itt. Utána már mindig azt mondtam, hogy, persze.... a Melinda itt alszik! Végül ezzel bukott le... Felhívtak, hogy ugye, ott van nálam? Mondom igen, persze. És az ablakból látták ahogy csókolózik valakivel. Legalább ennyi esze lehetett volna, hogy nem a ház előtt csinálja, amikor én 10 percre laktam :)
2012. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen fiús dolgok nem voltak, mivel nem igazán fiúztam olyan idős korban amikor még be kell számolni róla:)

Inkább olyanok voltak, hogy lógtam suliból, persze azt mondtam, hogy ott voltam, vagy olyan, hogy arról kamuztam, hogy hová megyek bulizni: mikor azt hitték, hogy városon belül vagyok akkor egy másik városban voltam igaz csak 25km-el arrébb, de oda sem engedtek volna el, mert "ismeretlenek" autójával mentünk. Aki persze nekem nem volt ismeretlen csak nekik.

22/L

2012. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
84%
nagyon rossz kamasz voltam. csak a szüleim türelmének köszönhetem, hogy kibírtak. ne kövesd a példám :D
2012. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
54%

volt pár ilyen sztori. pl azt mondtam, h bulizni megyek a csajokkal, aztán egy srácnál aludtam, vagy hogy busszal jövök haza vidékről, persze megintcsak 1 srác volt a dologban, aki hazahozott kocsival. :)


párszor elszöktem koncertre, éjszakai bringázás címszóval elmentem bulizni.


amúgy anyám elég nyílt volt, és meg lehetett vele beszélni sok dolgot, nem is igazán a bulizással volt baja, hanem a mennyiséggel. ő egy más korban nőtt fel, talán ezért sokkalta.

ettől függetlenül bármelyik féktelen fiatalból lehet normális, dolgozó ember, ha otthon olyan értékrendet kapott, ami nem hagyja, h elkallódjon.

2012. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
47%

Soha.

De nem is volt rá szükségem, mert elengedtek mindenhova. Ezzel egyébként nem éltem vissza, pl. buliba egyáltalán, soha nem mentem (mármint diszkóba, vagy ilyesmi helyekre).

Én színházba jártam inkább, meg Balatonra mentünk barátnőkkel már egész korán nyaralni, külföldre iskolával...

Sosem volt kérdés, hogy ilyen helyekre minden gond nélkül elengednek, így fel sem merült, hogy hazudjak.

2012. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Nem volt rá szükségem, hogy hazudjak. :)
2012. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
25%
persze!minden reggel úgy tudták hogy iskolába megyek amíg meg nem jelent a gyámügy a házunk előtt..;)
2012. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
0%
Hát csak ha nagyon muszáj volt, például 14 évesen randiztam egy 30as sráccal, elmentünk kocsikázni, de hát ezt mégse mondhattam el otthon, ki sem engedtek volna. Helyette azt mondtam barátnőimmel megyek sétálni. Hát sok hasonló volt.
2012. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!