Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszkorodban hazudtál a...

Kamaszkorodban hazudtál a szüleidnek, hogy például hova mész épp?

Figyelt kérdés
például azt mondtad hogy egy barátnődnél alszol, és közben fiúnál, vagy elmentél bulizni...
2012. júl. 18. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Megbíztak bennem mert mindig normálisan jöttem haza amellett, hogy mindig is tudtam vigyázni magamra. Volt nem is egyszer mikor reggel 7-kor érkeztem haza valahonnét, nem volt belőle semmi. Annyit mondtam, hogy a haverokkal vagyok, vagy pedig, hogy "majd jövök", vagy "nem tudom, mikor jövök" és ezzel le volt rendezve. Bármi volt a telefon nálam volt és nem hivogattak.
2012. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
70%
Mindig tudták, hogy hol vagyok, legfontosabb volt hogy megbízzanak bennem. Nem akartam kijátszani 1x sem őket mert tudom, hogy ha egyszer hazudok többen nem bíznának bennem. És ha úgy volt, hogy sőt még ma is úgy van, hogy ha azt mondom, hogy csak kimegyek a faluba, aztán közben bemegyünk a városba akkor írok smst hogy elmentem xy helyre.19L
2012. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

szoktam néha.

15/l

2012. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim válasza:
12%
Igaz rég volt, de én soha! a bizalom meg kell, hogy legyen a szülő gyerek kapcsolatnál. De ezek szerint a mostani fiatalok inkább hazudnak és suttyómba sexelnek is:)
2012. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:

hazudni nem szoktam, csak kiszökni bulizni. most nyáron legalább 7-8x.

15F

2012. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Le lettem pontozva, mert sosem hazudtam a szüleimnek, hogy hol vagyok?? vicc :D
2012. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Volt rá példa,de arra még nem,hogy máshol aludtam,csak hogy pl. be volt zárva a bolt és elmentem egy bevásárlóközpontba ami persze nem a szomszédban van és mikor hazaértem letagadtam és anyum berágott,hogy hazudtam (ki nem?!),ennél vészesebb nem volt,remélem nem is lesz :D

15l

2012. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
engem is lepontoztak...még ilyet-.-
2012. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
volt egy pár ilyen sajnos... sőt olyan is, hogy éjszaka kiszöktem a házból amikor anyumék már elmentek aludni, és elhúztam a sráchoz, hajnalban meg hazamentem mielőtt felkeltek volna
2014. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!