Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszkorodban hazudtál a...

Kamaszkorodban hazudtál a szüleidnek, hogy például hova mész épp?

Figyelt kérdés
például azt mondtad hogy egy barátnődnél alszol, és közben fiúnál, vagy elmentél bulizni...
2012. júl. 18. 21:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

már gimiben koleszos voltam, úgyhogy nem igazán volt rá szükség. ha hétvégén volt buli, mindig engedtek. ott sem történhet rosszabb, mint egy koleszszobában. bár egyszer azt hiszem, azt mondtam, hogy egy barátnőmnél alszom, aki egy másik lánynál aludt elvileg, aki szintén valaki másnál, és így tovább, közben meg elmentünk bulizni. igazából oka nem volt, mert mindannyiunkat elengedtek vlna, csak kellett az izgalom :D pár hét múlva nevetve el is meséltem anyának, és bocsánatot kértem, nem haragudott. amúgy fesztiválozni, nyaralgatni is mindig engedtek, amíg a keret megvolt. jó tiniéveim voltak fantasztikus szülőkkel. :)

20L

2014. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen, máshová mentem, mint amit mondtam, rengeteget lógtam az iskolából is. Volt, hogy napokig nem mentem suliba, csak úgy csináltam, mintha oda indulnék...
2014. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Persze . Ki nem ? Bár nekem is olyan volt inkább ,hogy elindultam a gimibe és nem ott kötöttem ki . Discoba elengedtek ,ebben nem kellett füllentenem .Pár alkalommal fordult elő ,hogy később értem haza a disco-ból a szokásos 06:00 -06:30 helyett (én szinte mindig zárásig maradtam ) ,mert még az éjszaka közepén a buliból a szerelmem lakására távoztunk és elaludtam ,valamikor szombat délelőtt keveredtem haza . Meg olyan is volt ,hogy hétköznap csak a barátnőmmel mentem le sétálni a kora esti órákban ,úgy volt ,hogy este 22:00 -re hazaérek .De összefutottunk a szerelmemmel és a baráti társaságával és reggel 7 -re keveredtem haza ,mikor indulni kellett volna a suliba .Aznap anyunak igazolnia kellett egy napot ,de volt is balhé .

Izgalmas évek voltak ,még ma is élénken él bennem sok régi sztori . :-) Ti mikor voltatok kamaszok ? Én a leglázadóbb korszakomat 1997-2001 között éltem .

2014. máj. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Biztosan előfordult, hogy nem mondtam el a teljes igazságot, de ma már másképp csinálnám.

Szerintem jobb, ha őszinte az ember a szüleivel. De elismerem, nagy probléma, ha a szülők régimódiak. Szinte rákényszerítik az embert arra, hogy hazudjon. Mégis, próbáld a tényleges tartózkodási helyet megadni nekik, de: részletek nélkül. Ahhoz nincs is semmi közük. De az nemcsak joguk, hanem kötelességük is, hogy tudjanak a kamasz, de még kiskorú gyerekük tartózkodási helyéről.

Ha a barátodnál alszol, és megoldott a nemi védekezés, akkor én - mint anya - nem tiltanálak tőle. Ha bulizni is mentek, és másnap iskola, akkor te leszel másnapos.

2014. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem elég problémás édesanyám van,-állandóan képzelgései voltak,vannak,hogy anno hova megyek és kivel mit fogok csinálni és milyen szörnyűségek fognak velem történni!Szinte soha nem tudta a valóságot,de így is mindig kombinál. 19-évesen úgy mentem férjhez,hogy nem volt előtte szexuális kapcsolatom,anyám szerint meg a fél faluval henteregtem....Most az én gyerekeim kamaszok és nem kell hazudniuk,hová mennek és mit csinálnak,nem korlátozom őket,normálisan megbeszéltük a buktatókat" is, és ők majd mérlegelik,mibe mennek bele és mibe nem,de hazudniuk szinte felesleges.-A nagymamát meg kerülik a vészmadár"természete miatt.
2014. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Soha. De nem is tudták soha, hogy milyen emebr vagyok, van bennem, és mire készülök. Ezért is tudtam elmenekülni tőlük. Ha valamit nem mondasz el, ez még nem hazugság.
2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Igen. A jó öreg "barátnőnél alszok" elég sokszor terítéken volt..aztán mikor 17 lettem,már elmondtam,hogy elmegyünk bulizni,vagy iszunk egy sört,vagy lemegyünk balatonra stb. Őszintén szólva mai fejjel nem értem miért hazudtam,jó a kapcsolatom a szüleimmel ,és nem éltem vad életet. Bulizni jártam ,de valahogy nem mertem elmondani.
2014. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Igen,kb 3 alkalommal mondtam azt, hogy szilveszterkor a barátnőmnél alszom és hogy otthon vannak a szülei.


Valamint két alkalommal mondtam szintén ugyanezt. Az egyik alkalommal elmentünk bulizni a balatonra.A másik alkalommal pedig a 2napból 1et egy másik városban töltöttem egy fiúval :)


awww régi szép idők...(ja engem sose engedtek sehova és ezért)

2014. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Ja az lemaradt, hogy ablakon is másztam már ki,tető mentén kerítésen is lemásztam, hogy bulizni menjek.


A poén, hogy amikor valóban elengedtek végre bulizni,valaki drogot tett az italomba és ebből kifolyólag összetörtem valami üveget a konyhába..Na utána már többet nem engedtek el sehova....

2014. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Sosem kellett hazudnom. Nem olyan szülőkkel áldott meg a sors.
2014. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!