Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így érdemes folytatni? Sikerül...

Így érdemes folytatni? Sikerül valaha megbíznom benne?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy amikor megismerkedtünk párommal és szinte azonnal beleszerettem (holott egyáltalán nem vagyok ilyen típus, de ő teljesen levett a lábamról) nem vettem észre, hogy szórakozik velem, egyáltalán nem gondolja komolyan velem. Nálam érzések voltak, ő pedig ugyan úgy szórakozott velem, mint az összes többi csajjal. Nem akartam észrevenni a nyilvánvalót, hagytam hogy megalázzon. Én azt hittem ismerkedünk és van közös jövőnk, ő pedig flörtölt mellettem, csajozott, ismerkedett, állítása szerint nem csalt meg (de ezt még mindig nem hiszem el) Megvoltam győződve arról, hogy majd belém szeret és minden megváltozik. Tűrtem és vártam a „csodát”. Pedig mindig is nagy nőcsábász hírében állt, de engem az sem érdekelt. Elnéztem neki olyanokat, amiket soha nem tűrtem volna el, és nem hibáztathatom őt, mindig is nyílt lapokkal játszott, én hagytam hogy ezt tegye velem. Azóta eltelt 1 év…Én kezdtem kiábrándultam belőle és úgy álltam hozzá, hogy nem is érdekel már az egész..sodródok az árral. Ő eközben belém szeretett, mára elmondása szerint úgy szeret, ahogy soha senkit nem szeretett. Komolyan gondolja velem, bármit megtenne értem, és ha elhagynám, neki senki más nem kellene. Bizonyítja hogy szeret, rengeteget változott, csak azért hogy megtartson. De nekem semmi nem elég. Nem tudom értékelni, hogy saját magához képest teljesen kicserélődött, mert többre vágyom. Teljesen kifordultam magamból, iszonyú féltékeny lettem. És teljes mértékben bizonytalan. Beképzelek dolgokat, egyből a legrosszabb dolgokra gondolok. Ha csak rossz napja van, vagy nem úgy veszi fel a telefont, ahogy megszoktam már beképzelem, hogy csajozik, vagy megcsal. Néha arra jutok, hogy jobb lenne ha szakítana velem, mert ebbe beleőrülök. Utána pedig arra, hogy szükségem van rá, kell nekem és szeretem. Néha meglepődök rajta, hogy elbír viselni, mert külső szemmel nézve is elviselhetetlen lettem. Próbálok megbízni benne, de nem tudok.

Ezért is érzem azt, hogy nincs jövőnk, így nem vagyok boldog. Másrészt pedig ott van, hogy nagyon szerettem és valóban megváltozott miattam.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás! Végletekben mozgok érzelmi téren, ami kihat a munkámra, a közérzetemre, sőt még az életkedvemre is. Vagy nagyon boldog vagyok, vagy iszonyú szomorú. Minden gondolatom csak párom körül forog. Ellenőrizgetem és rátelepszem…amit egyébként csodálom is, hogy bír… mert egyáltalán nem ilyen típus. Néha-néha nála is betelik a pohár, de azt mondja ha kell élete végig bizonyít, hogy csak engem szeret.

Mit gondoltok?

(Végső elkeseredésembe írtam ide! Én/25 Párom/32)


2012. júl. 19. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológus ,nem tudom igazából,de más ötletem nincs,egyedül nem tudod megoldani,akkor segitség kell,talán segithet.
2012. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha ennyi miatt pszichológus kellene, akkor mindenki oda rohangászhatna...


én azt hiszem elhagynám, és talán megoldódnának a gondok.

2012. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én sztorim nagyon hasonló. Több mint 5 éve vagyunk együtt és az első egy évben kb. ilyen volt a helyzet, mint nálatok és utána fordult a kocka, kinyílt a szemem, szakítottunk és ez volt az a pont, amikor rájött, hogy mennyire szeret is engem. elkezdett teperni, mindent megtett és igazából azóta is ez van, teljesen más ember lett belőle. mai napig figyelmes, meglep ezzel-azzal, elémjön, nem bulizik stb. A szakításunk után nagyon gonosz voltam vele, szinte lelkileg terrorizáltam, ruhákat vetettem magamnak (nem vagyok pedig ez a típus), elvitettem magam kirándulgatni (ezt se tenném normális esetben, de nagyon megbántott) és úgy viszonyultam hozzá, hogy nekem egyáltalán nem fontos ez a kapcsolat és azt terveztem, hogy ha majd meguntam otthagyom. Sose gondoltam volna ezután, hogy ennyi ideig együtt maradunk, de mégis újra megszerettem és tényleg egy más ember lett, pedig évekig nem hittem benne.

ez persze nem azt jelenti, hogy nálad is így fog feltétlenül alakulni, csak azért írtam le, hogy lásd van ilyen is (és persze az ellenkezője is).

L/26

2012. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menekülj. Ha nincs meg a biztonságos érzés mellette, akkor nagy valószínűség szerint soha nem is lesz már.
2012. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts! Ha egymásnak vagytok teremtve az úgyis kiderül!
2012. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!