Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes manapság férjhez...

Érdemes manapság férjhez menni, vagy egyáltalán párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Olvasok itt olyan durva szitukat, félrelépő, fiatal lányokat hajkurászó házas, családos pasikról, hogy a hajam is égnek áll. És persze nem csak itt olvasom ezt. Máshol is, vagy épp mesélik. Jelenleg nincs párom, de ilyenkor felmerül bennem, hogy jobb is hogy nincs. Sok nő írja, hogy őt a párja sosem csalta vagy csalná meg. De mégis honnan tudhatják?! És én honnan tudhatnám? Sehonnan. :( Férfiaktól meg igencsak ritkán olvasom/hallom, hogy nem lép félre és megbecsüli a párját. :(
2012. júl. 15. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%

Érdemesnek nem érdemes, ha csak nem akarsz a pasid/férjed házi tündére és k*rvája lenni egyszerre. (igen, hiába is tagadjuk, java rész a nőkre marad a házimunka+ minden egyéb)

Az már más kérdés, hogy tudsz e egyedül élni.

Én tudok.

2012. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
4%

minden pasi megcsalja a nőt. nem feltétlenül mindet akivel valaha járt. általában a feleséget, gyerek után, mikor már eltelt elég idő..azelőtt is megtörténhet, de házasság/gyerekek után egyértelmű.

megunja a feleséget, aki már nem a régi,főleg,ha több gyermeket is szült..a szex játszik közre a leginkább,lényegesen kevesebb együttlét van házasság,gyerek után.

alapvetően a férfi ösztönlény, nem elég neki egy nő.

ez van vagy elfogadod vagy egyedül halsz meg:(

2012. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez az oldal azért nem reális. Itt csak a nők panaszkodnak a párjukra. De arról soha nem beszélnek,hogy ők miben hibásak? Pedig a megcsalásban-válásban a nők legalább olyan hibásak,mint a férfiak!

Akkor érdemes férjhez menni,ha szeretitek egymást,képesek vagytok elfogadni a másik hibáit,kompromisszumot kötni. Ha gyerek születik,akkor nem csak vele foglalkozni,hanem a férjjel is (és magaddal is)

2012. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
Hát már lassan én se hiszek benne, pedig én fiú vagyok.
2012. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
24%

Ja el kell fogadni, hogy meg fog csalni legalább egyszer...

Ez komoly..annyi foglalt pasi ajánlkozott már nekem ....meg látom haverokat...nekem sincs már semmi illúzióm e téren :/

2012. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó párt kell találni, mi mindketten párommal úgy tartjuk a megcsalás a legrosszabb dolog egy párkapcsolatban. Így már az elején megmondtuk, hogy sose csaljuk meg a másikat, inkább tisztességesen szakítunk vele, ha más kell.
2012. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Szomorú. :(


#3: Az a baj, hogy nem csak itt olvasom. Sőt! A legdurvábba sztorit nem is itt olvastam, hanem mesélték.

2012. júl. 15. 22:20
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Túl egy vadul tönkrement házasságon, én mégis azt mondom, érdemes párkapcsolatot kezdeni. A házasságom elég sz.rul sikeredett, a válás után több évvel mégis azt mondom, hogy nem bánom. Belépett az életembe valaki, akiről egyre többször érzem azt, hogy a tökéletes társam. Ha itt lenne a gyk-n ő azon férfiak köré tartozna, aki azt írná, hogy nem lép félre, megbecsüli a párját stb. Nem csak írná, hanem ő tényleg így is él. Ne add fel! Mondom ezt annak ellenére, hogy én is nagyon sok olyan házaspárt ismerek, akik kavarnak jobbra balra.
2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%

"Sok nő írja, hogy őt a párja sosem csalta vagy csalná meg. De mégis honnan tudhatják?! És én honnan tudhatnám? Sehonnan. :( Férfiaktól meg igencsak ritkán olvasom/hallom, hogy nem lép félre és megbecsüli a párját. :("


Na ezaz!Mennyi nő dicsekszik már hogy ő neki milyen mintaférje van közben meg csalják őket fűvel-fával!Sajnos az esetek többségében olyan párok jönnek össze egymással akik nem is illenek egymáshoz(és így élik le az életüket egy romlott kapcsolatban) ezért hallasz te ilyeneket mindenhol

2012. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Csak félhalkan kérdezném meg, hogy a gonosz, nős pasik egyedül követik el bűnüket, vagy kell hozzá néhány unatkozó feleség is, akik szétrakják nekik a lábaikat? Csak hogy árnyaljuk kissé a képet.. :)
2012. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!