Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó anya? Semmi...

Miért ilyen bunkó anya? Semmi rosszat nem tettem, de mégis ilyen.

Figyelt kérdés

Megszoktam, hogy soha semmi nem tetszik neki, de ezen a húzáson most kiakadtam.


Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Tegnap hivatalos voltam hozzájuk családi ebédre. Nagyon jól esett, hogy meghívtak. Kedves volt tőlük. A szülők amúgy is nagyon aranyosak, kedvesek velem. A bátyja meg nagyon jó haverom lett. Szóval úgy egészében szeretem azt a családot.


Barátom apukája adott nekem egy medált. Kis értéktelen bizsu, de az eszmei értéke felbecsülhetetlen. Azt mondta, hogy örül, hogy a fiának ilyen aranyos barátnője van és hogy azt kívánja, legyünk együtt nagyon sokáig.


Ma jöttem haza, mert ott is aludtam. Nézi anya a medált, rákérdez, hogy "Ezt az izét honnan szedted?". Mondtam neki, hogy kitől van, erre a lehető legbunkóbb hangnemben azt kérdezte, hogy mi van, tán meg akar baszni az apja? Ledöbbentem. Eléggé leosztottam, hogy állítson magán, nem ismeri azt az embert, ilyet ne is feltételezzen róla. Inkább örüljön, hogy kedvelnek ott engem. Erre megint kaptam az osztást, hogy hagyjuk már... Meg eléggé "szépen" ócsárolta a családot.


Tőle a párom még szülinapjára sem kapott egy "Hé, h_ülyegyerek, boldog szülinapot." mondatot sem. egyszer meg nem kérdezte, hogy hogy van a barátom vagy más ilyesmi.


Kérdeztem, hogy mi a baja, de soha nem válaszol, mindig csak ott hagy.


2012. júl. 20. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
És az apósjelölt 4szemközt adta azt a medált?Mert én így ebben a helyzetben nagyon kellemetlenül érezném magam.De ez csak én vagyok.
2012. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan négyszemközt voltunk. A nappaliban ott volt párom, a bátyja és az anyjuk is. De csak az apukája adta át a medált. Az anyja utána csak helyeselte, amit mondott a férje.
2012. júl. 20. 15:11
 3/11 A kérdező kommentje:
De ezt nem igazán értem, hogy hogy jön ide..
2012. júl. 20. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha 4szemközt adna nekem valamit apósjelölt,nekem kicsit fura lenne...de mondom,csak én vagyok..

így már más,ha szinte mindenki ott volt.

2012. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De amit te írtál válasznak, semmi köze a kérdésemhez... Értelmezd újra amit írtam.
2012. júl. 20. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Bocs,hogy leírtam a véleményem....
2012. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Irigy a boldogságodra sajnos.
2012. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A párom szüleitől kaptam aranykarkötőt is már, hát beteg aki emögé bármit is gondol. Szeretnek, elfogadnak, ennyi. A szüleim hüledeztek, nem tudták mit mondjanak, de nekik sem volt ennyire erőss a fantáziájuk...:-S


Anyukád meg tényleg b.nkó volt, habár nem szivesen mondok ilyeneket. Te hány éves vagy? Ha túl fiatal, talán az a baja...

2012. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok. Nem hiszem, hogy annyira fiatal, hogy elfogadhatatlan legyen az, hogy van barátom.


Első: nem gond, hogy véleményt nyilvánítottál, csak legközelebb abban a témában nyilváníts, amiben kérik.

2012. júl. 20. 17:20
 10/11 renji7575 ***** válasza:

Igen csak szerethetnek téged abban a családban.

anyádra meg nemtudok mitmondani..

Hagyd őt ott a fenébe ha úgyérzed röpképes vagy..

Nem muszály eltárni őt..

csak ameddig tanulsz..

de ha kb ezt akarod akkor szerintem

amint elvégezted amit akartál feltétlen biztosíts be magadnak egy állást és hagyd ott a fenébe..

Ha őt tényleg nemérdekli semmi akkor ez se nagyon fogja..

hameg véletlen rákérdezne hogy hovamész..

mond neki hogy "nembiztos hogy az téged érdekel"..

vagy egy ...nak fog tartani téged. vagy bebaxa valahova a fejét és csakrájön hogy hogybánt veled

sok sikert a döntéshez:D

írd majd meg privibe mit szeretnél/fogsz tenni

:)) sok sikert a döntésedhez

2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!