Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember ő? ennyi év után...

Milyen ember ő? ennyi év után sem tudom kezelni?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok 3 gyerekkel,férjjel.Minden rendben van nagyjából körülöttünk,gyerekek,lakás,munka...a család sem az én részemről sem a férjem részéről nincs....vagyis vannak,csak tartjuk velük a kapcsolatot...az enyémek kihasználnak,meglopnak...az övéi nem család centrikusak..sem a gyerekek sem mi nem érdekeljük őket!!Én nagyon nagyon családközpontú lennék,de nem volt kivel....most nemrég találtam valakit,aki anyám helyett anyám és van 2 fia akit öcséimnek tekintek és szoros kapcsolat alakult ki közöttünk.ezt így meg is beszéltük,hogy nekik sincs nővérük,sőt feleségük sem még,sem gyerekük...ők egy más társadalmi szinten vannak,de én nem nézem le őket,sőt.....soha nem felejthető el hogy honnan jövünk...ők kétkezű munkások,szeretnek és én is őket...de a férjem nem akarja ezt...nem is beszélek erről vele,mert tudom milyen...szereti" őket,de maradjanak ott ahova valók...szerintem ezt mondaná.és megkérdezné,mindened megvan,minek kellenek ők?nekünk nem kell senki....ő 48 éves.lassan mindenkit elvadít tőlünk...senkit sem szeret..senkibe nem bízik...mindenkire rosszat gondol anélkül,hogy megbizonyosodna róla...rossz

ember? most hogy megtaláltam őket,már egy éve lassan...félek,hogy az álmom mégsem teljesedhet be...nem lehet anyukám és nem lehet tesóm akivel pl:karácsonykor egy asztalnál ülnék szeretetbe.


2012. júl. 20. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy szép dolog a család de kellenek BARÁTOK is. Az ő felesége vagy, őt szereted, mint férfit, ezen fog semmi változtatni, de kellenek olyan emberek is, akikkel el tudsz enni ide-oda, érhetnek új ingerek, élmények (értek ezalatt pl. egy jó beszélgetést egy kávézóban, sörözőben egy pohár akármi innivaló mellett), megismersz új véleményeket. Attól, hogy valakik nem tanult, x diplomás emberek, hanem kétkezi munkások, még lehetnek értelmes, jólelkű emberek. Plusz attól csak becsavarodik az ember öregségére, ha minden otthon ül...
2012. júl. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:

...nem is beszélek erről vele,mert tudom milyen...


Biztos vagy ebben?

értem, hogy bő 20 év házasságban kiismeri az ember a másikat, de függ is már annyira tőle. hogy tegyen olyan engedményt, amit másként nem tenne!

2012. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!