Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagi nehézségekkel küzdünk...

Anyagi nehézségekkel küzdünk pár hónapja a párommal, emiatt ő teljesen megváltozott, mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Már nem tervez semmit,ha bármit mondok mindenért ideges lesz,főleg ha arra kérdezek rá,hogy hogyan oldjuk meg a problémáinkat szerinte,azt mondta ,hogy sokkal több a rossz az életében mint a jó,leginkább aludni szeret és ilyenkor semmire sem gondolni(!!!).

Olyan megnyilatkozásai voltak velem szemben amit régebben elképzelhetetlennek tartottam tőle,pedig már 13 éve vagyunk együtt,sosem volt velem régebben cinikus,vagy tiszteletlen ,de még ez is előfordult az utóbbi időben .


Magában őrlődik,teljesen elzárkózik tőlem,nem kíván beszélni arról,hogy mit tehetnénk együtt,azt mondogatja nincsen megoldás,neki csak a túlélés a cél...


Már az sem okoz neki igazán örömet,hogy vagyok én neki és vannak a gyerekeink ,már hónapok óta nincsen közöttünk testi kapcsolat sem.


Úgy érzem ,hogy valamit már tennem kell,mert így nem lehet élni,lehet ,hogy nehézségeink vannak,de akkor sem kerülhetünk idegileg ilyen állpotba .


Vagy hagyjam még további hosszú hónapokig ,hogy magában tegyen rendet ?


2012. júl. 21. 12:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azóta majdnem 2 év telt el, hogy alakult a kapcsolatotok, illetve ez a helyzet?

2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!