Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha egyedül...

Mit csináltok, ha egyedül érzitek magatokat/rossz kedvetek van?

Figyelt kérdés
Tanulnom kellene, vizsgaidőszak van, de egyedül vagyok az albérletben, rossz kedvem van, így a tanulásra se tudok koncentrálni:/ Ti ilyenkor mit csináltok?
2012. máj. 31. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Forró, illatos fürdő, jó zene, olvasás, esetleg ha belefér: kozmetika, fodrászat, vagy egy jó hátmasszázs. Rossz kedvre legjobb a kényeztetés és pihenés, megnézek egy jó vígjátékot és eszem-iszom, ami jólesik.
2012. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Álmodozom.

Elképzelem, hogy hamarosan nem leszek egyedül, csak egy kicsit kell addig szenvedni és kész.

2012. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy barátom mondta régen és nagyon igaza volt, hogy az álmodozás megöl. Önbecsapás és sokkal rosszabb visszatérni utána a valóságba.
2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magamhoz nyúlok egy erotikus film előtt. Utána meg elkapom a barátnőmet is...
2012. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Böngészem a GYK-t. Amíg mások kérdéseire válaszolok, nem foglalkozom a gondjaimmal. Meg nekem ott a hobbim a gitározás, az mindig ki tud kapcsolni. Az a helyzet, hogy ha az ember úgy érzi, hogy alaptalanul rossz kedvű, akkor sok mindent bevethet, lényeg, hogy lefoglalja magát, de ha komoly oka van rá, akkor teljesen fölösleges minden próbálkozás. Én legutóbb akkor zuhantam meg nemrég, amikor el kellett altatni a kutyámat, hát aznap valahogy nem volt kedvem gitározni, semmit nem csináltam ,csak sírtam és sírtam, de ha tényleg baj van, muszáj azon melegében felfogni, feldolgozni kisírni, tehát kiadni, mert különben ott marad legbelül.

Viszont ha nincs semmi amivel meg tudod indokolni a rossz kedved, menj ki egy kicsit a szabadba. Sokszor azon kapom magam ,hogy egész nap itt kockulok a gép előtt, és egyszer csak legyengülök, elmegy az életkedvem is. Ilyenkor átgondolom, hogy milyen elintézetlen ügyeim vannak és elmegyek elintézem, addig is találkozok emberekkel és mindjárt megújult erővel térek vissza.

2012. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!