Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már olyan állapotb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan állapotban, hogy egyszerűn kikészített egy szakítás, és ráadásul már hosszú idő után se bírtátok túltenni magatokat ezen, és ez miatt valami rosszat csináltok magatokkal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én képes vagyok továbblépni. Erősebb vagyok annál, minthogy a múlton rágódjak.
2012. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A retkes életben nem fogok önsajnálatba menekülni és képzeletben életben tartani egy már nem létező kapcsolatot.
2012. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon kikészített egy szakítás, utána borzasztó sokat dolgoztam, hogy lekössem magam, és az "igaz" barátaimmal voltam (nem haverokkal bulizás, inkább elmentünk együtt kutyát sétáltatni és közben beszélgettünk stb).
2012. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nusz ***** válasza:
NEM
2012. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Elvenni nem hagyom, nemhogy még el is dobjam... Csak gyenge lelkek hajlanak az önsajnáltatás felé...
2012. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már olyan,hogy átfutott az agyamon,mert pokolian a padlón voltam!!! :( De basszus!!!Szeretem magamat,és egy nyamvadt életem van!!Nem hagytam magam!!Nem fogja elvenni tőlem egy ilyen szrság.Ha ő úgy döntött hogy velem nem boldog,akkor menjen a francba!Majd pisloghat,amikor ragyogok majd a boldogságtól,ő meg szenvedni fog,hogy lekésett.Vagy nem,de az meg már senkit nem fog érdekelni.
2017. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!