Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 17 elmúltam és a szüleim...

Már 17 elmúltam és a szüleim még mindig azzal vannak el hogy legyek otthon 10 kor. Ez engem mint kamasz fiut zavar mert nem maradhatok haverokkal meg ilyensmi. Mér mindent probáltam. Szépen viselkedtem meg minden de ugyse ment mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám őket meggyőzni?

2012. júl. 20. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
mer minek akarsz kint maradni olyan sokáig?? te is elzűlött akarsz lenni?
2012. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ez nem olyan társaság... mi nem iszunk nem drogozunk meg hasonlók csak látom hogy mindenki kint van én meg bent...
2012. júl. 20. 13:01
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Mik a további terveid: érettségi, továbbtanulás, szakma?

Nyilván van ilyesmi, és akkor 1 év múlva talán már csak kéthetente mégy haza hétvégére. Mondd el a szüleidnek, hogy ha ilyen közel van az az idő, amikor napokig nem is látnak majd, akkor jó lenne úgy próbaképpen egy kicsit több szabadságot adniuk, hogy ne tőlük távol kelljen az első férfias éjszakádat átélni, még ha kockázatosnak is tartják. ( 19 és 20 éves fiaim más városban kollégisták, nem a levegőbe beszélek. )

2012. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Én a 10-nek is örülnék, nekem 8 a max ameddig engednek. De én kijátszottam a rendszert xD Minden második hétvégén lemegyek a nagyszüleimhez, ők úgy tudják, hogy otthon alszom, itthon úgy tudják, hogy a nagyszüleimnél, közben pedig kint bandázok a többiekkel. :)
2012. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
utolsó, és reggel hol vagy?D:
2012. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2. igazad van még 1 év és már érettségi s munka meg minden .. 3. te aztán tényleg jól ki játszodtad a rendszert de szerintem az hogy ki menj bandázni nem éri meg mert ha elkapnak hogy itt se vagy és ott se akkor nagy baj lesz belőle
2012. júl. 20. 13:09
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

ne legyél már nyuszi :D én úgy léptem meg itthonról,hogy anyámék ajtaja előtt van a bejárati ajtó :D

16 éves lány létemre, pedig elengednek mindenhova ameddig akarom, de ki akartam próbálni,hogy milyen lelépni :D

nagy baj lesz belőle, mi nem engednek el 10 ig se? ha csak 10ig mehetnék el se indulnék már, addigra kész sem leszek :D

2012. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"mer minek akarsz kint maradni olyan sokáig?? te is elzűlött akarsz lenni?"


szoktam INNI a BARÁTOKKAL, még sem vagyok elzűlött.


nálunk nincs ilyen időkorlátozás. ha elmegyek bulizni, akk mondom, h majd jövök. válaszként "vigyázz magadra". tudják h éjszaka nem szeretek kóborolni, ezért általában másnap keveredek elő egy egy buli után. ha esetleg később akk írok h megvagyok stb stb.

2012. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Mi a jó abban, ha 10 után kint vagy? Menő? Mitől menőbb sötétben kint lenni, mint világosban? Mitől jobb annak az embernek, aki tovább kint maradhat? Ha ezt meg tudod magyarázni a szüleidnek, akkor biztos elengednek. Amúgy hiába próbálsz szépen viselkedni, nem a te viselkedéseddel van baj, hanem a világgal. Sok embert, főleg ilyen fiatalokat kirabolnak, megtámadnak, megvernek éjszaka, szórakozóhelyeken keverhetnek valamit az italodba stb. szóval megértem, hogy féltenek a szüleid. Nem te tehetsz róla, hogy sz@r itt a közbiztonság, ez van, ehhez kell alkalmazkodni=sötétedés után még társasággal sem szabad az utcára menni, ha nem akarsz pórul járni.
2012. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sötétben ha beszélgetsz valakivel , kevesebb benned a gátlás :) felénk 10 kor vannak a buli openjei :D 16L voltam :D
2012. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!