Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek izgulás ellen?

Mit tegyek izgulás ellen?

Figyelt kérdés
Úgy izgulok, hogy gyomoridegem van.. Nektek mi válik be ilyen esetben?
2012. júl. 22. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem kell elhinned sem, meg megértetni sem az agyaddal, mert ahogy kimondod, már hat, a "csak".

amúgy meg kérd meg a srácot, hogy találkozzatok más helyen, ha neked nem tetszik ott. a pasik amúgy is szeretik, ha egy nőnek van véleménye és azt ki is mondja.

2012. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem, úgy gondoltam szembe kell néznem a félelmemmel, vagy mi ez... Ez a dolog máshogy nem oldódik meg, legalább is, úgy nem, ha menekülök. Csak rosszabb lesz úgy gondolom. Remélem, hogy hatni fog.:) jöhetnek még válaszok! Örülnék neki.
2012. júl. 22. 21:57
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen tipus vagyok, csak sajna kicsit túlzottan is az voltam. Ugyanez volt, randihelyzet, a feszkót meg az ember a gyomrában érzi, így aztán nem egyszer előfordult, hogy hányingerem lett. Az az igazság, hogy ha kidobtam volna a taccsot, megkönnyebbültem volna, de nem szabad, hagyni, hogy az emberen eluralkodjon az ilyesmi, mert könnyen rögeszmévé válhat. Azóta megtanultam kezelni. Nem szabad arra koncentrálnod, hogy izgulsz, mert ezzel még nagyobb pánikot keltesz magadban. Figyelj arra, amit a srác mond, beszélj te is, a gondolataid ne a félelmed körül forogjanak. És ne feledd, csak az első alkalom lesz nehéz, a későbbiekben már nem fogsz izgulni. :)
2012. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából el kell árulnom, már volt ilyenem néhány éve, rohadt nehéz volt leküzdenem és most ugyan ettől tartok ezért vagyok még jobban bepánikolva.:S:S Nem akarom, hogy még egyszer ezen menjek át, nem tudom, lenne-e elég erőm hozzá.:S
2012. júl. 23. 12:38
 15/20 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Gondolom, még fiatal vagy, én is (19).

Az a helyzet, hogy az ember a korral vagy bátrabb, kiegyensúlyozottabb lesz, vagy - ha hagyja - eluralkodik rajta a rossz élményből fakadó félelem, aminek a vége az lesz, hogy emberek közé se mer menni. Szerintem igenis próbálgatnod kell az ilyen helyzeteket, hogy 'kigyógyulj' ebből. Minél tovább tartózkodsz mindenféle "félelmetes" helyzettől, annál nehezebb lesz leküzdened ezt, és szorongássá válik. Szóval bátran szervezz randikat, menj a dolgok elébe, ez önbizalmat ad, és megszokod, milyen is randizni, más előtt beszélni, új emberrel találkozni, és végül már semmi izgulnivaló nem lesz ezekben a dolgokban.

Sok sikert!

2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

mikor lesz a randi?

majd írj, milyen volt :)

2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz, tegnap volt, húú, nagyon ki voltam előtte, de megpróbáltam csak rá koncentrálni és nagyon jól éreztük magunkat!:D:D
2012. júl. 24. 19:19
 18/20 anonim ***** válasza:
és most hol tartotok? miket csináltok együtt? nyaralni voltatok már?
2012. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Összejöttünk, nem mentünk nyaralni még, Fonyódra mentünk egy hétvégére múlt héten, hú az is nagyon szupi volt.:):) Kicsit izgultam előtte, de harcolok ellene és haladok azt hiszem.:):) Köszi, hogy érdeklődsz.:)
2012. aug. 4. 13:23
 20/20 anonim válasza:
Hogy végződött a történet? :)
2023. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!