Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytak már el vagy te hagytál...

Hagytak már el vagy te hagytál el valakit emiatt?

Figyelt kérdés
A párod múltja miatt. Pl hogy sok nővel/férfival volt, kihasználta őket. Ha együtt vagy egy ilyen nővel/férfival nem zavar a múltja?
2012. júl. 23. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
De baromira zavarna, mert én egy ilyen ember vagyok, de van akit nem zavar az ilyen. Az exem akart velem összejönni, de míg külön voltunk neki nagyon sok nő ismerőse lett, nem mondtam meg neki, de főleg ezért nem mentem vissza hozzá.
2012. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudnám, hogy direktbe arra ment, hogy kihasználja őket, akkor zavarna (mert lehet velem is ez a terve), viszont ha csak tényleg "alkalmatlan" volt párkapcsolatra, és ezért a sok numera, akkor hidegen hagyna.
2012. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Az en baratomnak viszonylag sok kalandja volt elottem, bar megcsalni senkit nem csalt meg soha.

En meg szuz voltam, mikor osszejottunk, de nem zavar, mert velem van mar 2 eve, es imadjuk egymast. Kar lett volna ilyen hulyeseg miatt eldobni. 18L

2012. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
konkrétan nem, mivel eleve szóba sem álltam soha olyan pasival, aki már végigment a fél városon....
2012. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Közvetve igen, mert végig baromira zavart és piszkálta a csőrömet, ez nem tett jót a kapcsolatnak. Persze a végső ok nem ez volt, de alaposan hozzájárult, hogy idáig jutottunk. Nem bántam meg.
2012. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Engem zavarna. Nem tudnék megbízni egy ilyen emberbe, akinek túl sok kapcsolata volt...akár egyéjszakás. Számomra ez kiábrándító.
2012. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom ilyen volt. Úgy fél év után kezdett el zavarni a múltja és ez az időszak tartott mondjuk egy évig. De most, 3 év után már totál hidegen hagy.
2012. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyen múlt miatt nem

olyan miatt, hogy verekedésért felfüggesztettje volt

nem éreztem magam biztonságban mellette

2012. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

engem hagytak már el ilyen miatt.volt egy pár egy éjszakás kalandom és a páromat eleinte nem zavarta vagy csak nem mondta.de utána a haverjai tele dumálták a fejét és szakított velem.

de kibékültünk és már 8 éve együtt vagyunk és van már 2 gyönyörű gyermekünk és szeretjük egymást is.én még jobban,mélyebben is szerettem mint az elején.


26N

2012. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar ez. Én barátnőm rengeteg pasival volt a múltjába majdnem hetente cserélte őket, de már megkomolyodott konkrét célja van az életben és szeretjük egymást már lassan 1 éve hogy együtt vagyunk. Engem persze régen zavart ez mert éreztem hogy akkor én is így járhatok de kellemesen csalódtam benne.
2012. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!