Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytak már el vagy te hagytál...

Hagytak már el vagy te hagytál el valakit emiatt?

Figyelt kérdés
A párod múltja miatt. Pl hogy sok nővel/férfival volt, kihasználta őket. Ha együtt vagy egy ilyen nővel/férfival nem zavar a múltja?
2012. júl. 23. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon értem. Az egy dolog, ha sok pasival/nővel volt, attól még nem kellett hogy kihasználja őket. Mit értesz kihasználás alatt? Anyagiak? Engem nem lehetne kihasználni,én se használnék ki mást, de nem is hagynám azt sem, hogy velem tegyék.
2012. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kihasználás alatt az egyéjszakás kalandokat értem.
2012. júl. 23. 12:03
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
Akik sűrűn váltogatják a partnereiket, azokkal nagy gáz van. Gázos emberrel meg gázos járni.
2012. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
Te is csak egy vagy neki a sorban. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen neki. Ne is álmodozz.
2012. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar a szexuális/érzemi múltja és még soha senkit nem hagytam el ezért. De ha köztörvényes bűncselekmény derülne ki róla, ahogy eddig még nem derült ki senkiről, akivel jártam, nos, akkor biztos fontolóra venném az elhagyást.
2012. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
az egyejszakas sem feltétlen kihasznalas,már miért lenne az,ha egyik fel sem vár tőle többet...a kérdésedre válaszolva,nem nem zavarna,ha a paromnak ilyen múltja lenne,és a férjemet sem zavarja,mert nekem meg ilyen múltam van..de hozzá mentem,vele vállaltam gyereket és vele tervezem leelni az életemet nem mással,miért is kéne,h zavarja?
2012. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudnám,hogy csak kihasználta őket akkor igen zavarna.De ugye ez nem derül ki rögtön a kapcsolat elején,mit is akar valójában.Normális ember nem dicsekszik ilyennel,hallomásra meg nem kell adni.Ha bizonyít,hogy nem olyan mint amilyennek állítják és te is ezt érzed akkor tök mindegy ki mit mond és hány kapcsolata volt előtted.Mindenkinek van előélete.
2012. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem befolyásolná a múltja, a kalandjai, mert nem ez a fontos, hanem hogy most a jelenben milyen a hozzáállása a mi kapcsolatunkhoz. Ezt pedig le lehet szűrni a viselkedéséből. Akár meg is változhatott időközben, de eleve az, hogy valakinek egyéjszakás kalandjai voltak, nem jelenti feltétlenül, hogy alkalmatlan egy komolyabb párkapcsolatra.

A kihasználás szerintem ott kezdődik, hogy ha valaki a bolondját járatja a másikkal, és az egyéjszakás kalandok nem feltétlenül sorolhatók ide, mert azt is lehet nyíltan, őszintén művelni, úgy, hogy mindkét fél tudja, mire számíthat és mire nem, mert tisztázzák az elején, hogy nincs folytatás.

Az, hogy milyen a párom hozzáállása, kihasználós vagy sem, azt könnyen le lehet szűrni a mostani viselkedéséből. Sőt, eretnek leszek, de azt mondom, nem is baj, ha a pároknak van némi múltjuk, mert egy tapasztalt embert pont hogy nehezebb kihasználni, hamarabb felfigyel a rossz jelekre.

Mi például szívesen és minden szívbaj nélkül beszélünk egymásnak a múltunkról, a gyerekkorunkról, kamaszkorunkról, barátokról, családjainkról, régi szerelmeinkről és kalandjainkról is. Illetve pontosabban arról, hogy a régi történetek milyen személyiségfejlődést indítottak el, hogyan hatottak a gondolkodásunkra, lelki életünkre stb. Ezek a sztorizgatások inkább arra szolgálnak, hogy mélyebben megismerjük egymást, nem pedig arra, hogy megbélyegezzük egymást és rossz következtetéseket vonjunk le a másikról.

2012. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%

Engem nem zavar. A ferjemnek volt egy igen kalandos kb nyolc eves idoszaka. Utana viszont volt ket hosszabb kapcsolata is, ket illetve negy eves kapcsolat es egyik sem azert ert veget, mert nem birta a ferjem a monogamiat.

Hozzateszem, hogy en sem voltam epp szuz lany, amikor megismerkedtunk, nekem is volt egy hosszabb kapcsolatom (5 ev), de elotte, utana nem voltam valami onmegtartoztato.

En magambol kiindulva tudom, hogy nem vagyom vissza abba az idoszakba, nem volt rossz, orulok annak is, hogy mar van tapasztalatom es nem almodozom sovarogva a bulis es konnyed elet utan, mert mar megtalasztaltam.

Kb a ferjem is igy van ezzel.

Mi jol megvagyunk es nem vetjuk soha egymas szemere, hogy kinek hany partnere volt regen.

2012. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az exem a válása után elég sok nőt ledöntött a lábáról, valamiféle bosszúból a női nem iránt. Mikor megismerkedtünk, megijedtem ettől, de ő bizonygatta, hogy elég volt a kalandokból, én meg elhittem. Kellett volna, hogy zavarjon a múltja, de behunytam a szemem, pedig oka van annak, ha valakinek rengeteg kapcsolata volt. Nem mondom, hogy szűzen házasodjunk, de van egy határ.
2012. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!