Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan dolgozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan dolgozzam fel azt, hogy férjem 20-on éve évekig megcsalt az exével és mostanság drüt ki a neten keresztül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
figy a férfiak ösztönei szerint minél több nővel kell minél rövidebb idő alatt szexelni.
2010. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Hogy dolgozd fel?


Szerintem sodrófával, falapáttal, és mindennel, ami a kezed ügyébe kerül! És harapj bele a farkába sz..s helyett.

És a szem láttára vagdosd a földhöz a legkedvesebb dolgait és az étkészletet...


Ez nem teszi semmissé a dolgokat, de talán kicsit átérzi majd a csalódásodat ő is, és picit megkönnyebbülsz, miután levezetted a fezsültséget magadból...

Utána meg menj el a barátnőiddel hétvégére és pasizz be, csald meg, tombold ki magad...


Ha mindez megvolt, majd pár hét múlva beszélgethettek egy tea mellett a folytatásról és az érzelmeitekről...

2010. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 15:38 nagyon kulturált vagy, gratulálok. Persze ilyenkor mindenkiben vagy egy csomó indulat, csak a törés-zúzással nem ér el semmit, ahogy a bosszúval sem.

Válj el, kezdj új életet, és bizonyítsd be magadnak meg a világnak, hogy egyedül is rengeteget érsz, és nincs szükséged arra a szemétre.

2010. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Előző: Majdhogynem azt írod, hogy sunnyogjon el!


Szerintem 20 év után ennél egy kicsit több jár neki!

Joga van felháborodni, számon kérni, jelenetet rendezni, akár kiborulni és közölni a másikkal, és éreztetni is, hogy mekkora egy szemét volt!


Kedves kérdező: Csak emelt fővel!!

2010. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de ez mégis hogy derült ki?
2010. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
csald vissza. aztán meséld el neki, milyen volt :). nekem bevált, még a házasságunk előtt, annyira fájt neki, azóta sem mert volna megcsalni, mert azt mondta, ezt a kínt mégegyszer ő nem élné túl. mondom helyes :)
2010. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

egyetértek előttem szólóval...


valamint kérdezem, hogy ez még tart???

2010. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A házasság úgy, ahogy tart még, a férjem azt mondja, hogy ő már el is felejtette - miért csinálok problémát belőle!?
2010. márc. 28. 16:55
 9/13 anonim ***** válasza:

És arra nem gondoltál, hogy ha ilyesmire képes volt, vajon hány egyéjszakás kalandja volt még, amit már "lefelejtett"?

Hány éves vagy amúgy? Én a helyedben vagy válnék vagy szeretőt tartanék mellette. Vagy mindkettő. De feldolgozni azt nem tudnám, akárki akármit is mondd. De nem értem, hogy lehet, hogy ennyire félreismerted?:O

2010. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi újság? Mit fogsz tenni? Vagy mit tettel eddig?
2010. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!