Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Tegnap...

Tanácstalan vagyok! Tegnap betelt a pohár, a költözésen vacilálok?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem, több mint 5 éve, van egy közös kislányunk. Egyik nap megérkezett egy jó nagy telefonszámla, ami mint kiderült párom egy kolleganőjével folytatott sokszori csevej miatt ugrott meg ennyire.

Szó nélkül beismerte, elmondta hogy egy normális, jó fej nő. Sokat dumálnak, jól kijönnek mint barátok. A nő (na persze állítólag) tiszteletben tartja páromat, családját (minket). Mégis zavar. Miért ilyen szoros ez a barátság? Miért pont most lettek jóba, mikor a nőci kapcsolata véget ért? Tényleg csak barátok? Van ilyen? Hülyére vesznek? Nem tudom mit gondoljak.


Tegnap nagyon berágtam, külön aludtunk, feldobtam hogy elköltözöm a lányunkkal.


Túlreagálom? Jól teszem? Hagyjam el? Vagy normális?


Várom nagyon férfiak válaszát is, hátha meg tudnám érteni a lényeget.


2012. júl. 24. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon úgy néz ki, hogy megcsalt. Próbáld meg megkeresni azt a "nőszemélyt" és vond kérdőre, hogy ezt mégis hogyan képzeli.


És igen lehet, hogy hülyének néznek.

Amúgy nem sejted, hogy miért változhatott meg?

A testi kapcsolat az milyen köztetek?

2012. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Addig még nem vagy biztos a dologban szerintem ne költözz el....
2012. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
92%

Bár nőből vagyok, azért némiképp hátha tudok segíteni. Megpróbálom, ha nem baj:


Tuti sok olyan választ fogsz kapni, hogy költözz el, mert megcsalnak stb. stb.

Én a helyedben meggyőződnék a költözés előtt alaposan meggyőződnék a dolgokról. Ha magamból indulok ki, jobban el tudom fogadni egy férfi tanácsát ha gáz van, mint egy nőét. Ők iszonyat egyszerűen kezelik a problémát. Nem csinálnak belőle akkora ügyet, mint a nők. Tapasztalataim szerint inkább szorítkoznak a tényekre és nem magyaráznak hülyeségeket a nem létező dolgok mögé. Én speciel hiszek a tiszta férfi nő barátságban.

Persze mindez nem magyarázat a magas telefonszámlára. Mondjuk azt se írtad, hogy a párod tagadta volna a dolgot. Alapvetően abból indulok ki, hogyha a hátad mögött történne valami, akkora filléres telefonok és kártyák világában, nem az otthonra érkező telefonszámlát terhelné.


Szóval én nem költöznék azonnal.

2012. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
91%

Nem a "nőszemélyt" kell felelősségre vonni. Nem a "nőszemélynek" van 5 éves kapcsolata és gyereke.

Talán a legegyszerűbb lenne a pároddal beszélni. Ha meg már nem bízol benne, akkor semmi értelme folytatni.

2012. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
94%

kedves első!

szerintem a legnagyobb baromság, és megaláztatás, ha a harmadikat vonja kérdőre...

Talán inkább a kedves párját kéne, elvégre hozzá van több köze!

Ennyiből nehéz megítélni, mi is történhetett.

De az ember nem beszélget órákig számára jelentéktelen emberekkel! Most került elő ez a nő? Ha igen, akkor mérlegelj, hogy maradsz és nyelsz, vagy mész!

2012. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 omba ***** válasza:
22%

Én is így hagytam ott a két kisebbik gyerekem anyját, csak mi nem telefonon jöttünk össze, neten.

Ennek az az egyszerű oka volt, hogy otthon teljesen magamra maradtam. Éltem együtt egy nővel, akivel a gyerekek ügyein kívül nem volt semmi szellemi kapcsolat. (dugni lehetett, ez naponta meg is történt, de hát az kevés)


A "harmadikkal" meg egyre többé, é érdekesebb dolog vetődött fel, érdekes volt, vonzó.


Erre is gondolj!


Azt nem értem azért, ha a kolleganő, akkor napközben, munka után is jó sok idejük van együtt, akkor még egy horror telefonszámla is....

2012. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
86%

A telefonszámlára és egyben a kolléganőre költött pénzt talán fordíthatná a vőlegény egy hétvégi családi kikapcsolódásra, romantikus vacsorára a menyasszonyával, stb.


Remélem kedves kérdező, tudod, hogy a kapcsolatod veszélyben van. Szólj a párodnak, hogy hívja meg mondjuk egy ebédre a kolléganőt hozzátok, szeretnéd megismerni, biztos kedves nő lehet, ha ennyire jóban van vele. Ha tiltakozik, megvan a válasz...

2012. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 Robi.88. ***** válasza:
79%

most ez azért egy érdekes kérdés mert a párod verziojat nem hallottuk, és vhol mindig a ketto kozott van az igazsag.

Amugy az ilyen folos feszko keltesek tudjak legjobban elrontani a kapcsolatot, szal sztem maradj kimért és ne csak az lebegjen a szemed elott, h biztos megcsal ez a szemet és elkoltozok, mert akkor ugy is talalsz ra okot és midnenben ezt fogod latni.

üdv

2012. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene bevonni ebbe az elszámoltatásba a kolleganőjét. /nem tagja a családotoknak/. A vőlegényeddel kellene inkább tisztázni, miért olyan fontos neki ez a "kollegális" kapcsolat, amely a példa szerint még egy horribilis telefonszámlát is megér. Mit szólna hozzá, ha te is ápolnál egy ilyen ismeretséget? Tapsolna hozzá? Haazt látod, hogy kitart és megmagyarázza, hagyd a fenébe. Bujjon össze vele és hagyjon téged békén.
2012. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Ne költözz el egyből.Mert nem vagy biztos a dolgodban.A dolognak két oldala van:az egyiket írta már egy válaszadó,ha történne valami valószínűleg titkolná,másik telefonról beszélne stb.Na de mi van,ha így akarja elterelni a gyanút?Ugyebár ez is egy alternatíva.Egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek.Nem el kell "menekülni",hanem szembe kell szállni.Mondanám,hogy nyomozz.De az semmi jóra nem vezet.A pasik hamar kiszűrik,mire akarsz kilyukadni,és az nem vezet semmi jóra.Csak kihűl a kapcsolatotok.Figyelj,járj nyitott szemmel,és ha valami van,arra úgyis rájössz.
2012. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!