Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Tegnap...

Tanácstalan vagyok! Tegnap betelt a pohár, a költözésen vacilálok?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem, több mint 5 éve, van egy közös kislányunk. Egyik nap megérkezett egy jó nagy telefonszámla, ami mint kiderült párom egy kolleganőjével folytatott sokszori csevej miatt ugrott meg ennyire.

Szó nélkül beismerte, elmondta hogy egy normális, jó fej nő. Sokat dumálnak, jól kijönnek mint barátok. A nő (na persze állítólag) tiszteletben tartja páromat, családját (minket). Mégis zavar. Miért ilyen szoros ez a barátság? Miért pont most lettek jóba, mikor a nőci kapcsolata véget ért? Tényleg csak barátok? Van ilyen? Hülyére vesznek? Nem tudom mit gondoljak.


Tegnap nagyon berágtam, külön aludtunk, feldobtam hogy elköltözöm a lányunkkal.


Túlreagálom? Jól teszem? Hagyjam el? Vagy normális?


Várom nagyon férfiak válaszát is, hátha meg tudnám érteni a lényeget.


2012. júl. 24. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 Robi.88. ***** válasza:
45%
Sztem a tiltás és az ultimatum nem jo, mert ilyenkor jon az azért is rész...Ha ennyire bizalmatlan vki akkor az már rég nem jo.
2012. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszerűen megoldanám az egészet.Ha nincs kommunikáció,akkor sz@r ez a kapcsolat és nem fog működni,ha ezzel a nővel nem csal meg,akkor mással fog.Ha a párod alkalmatlan arra,hogy bizalmasan beszélgess vele,akkor úgy látszik,nem ő a te embered,keress mást.A családban nagyon fontos,hogy őszintén beszélgessenek egymással,mert enélkül csak egy nagy gyötrődés lesz az egész életetek.
2012. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 omba ***** válasza:
85%
Azt jó ötletnek tarom, hogy ha annyira érdeke ember, akkor vigye haza, hadd ismerd meg te is, ez egy normális dolog!
2012. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én is hasonló cipőben járok,csak a telefonszámla nem ugrott (még) meg.Állítólag egy diák a melóhelyről,tehát nem lehet ott régen.A csaj már sms-eket ír,telefonálgat stb.Velem egy idős.Mikorr tök ártatlanul megkérdeztem,hogy kicsoda,csak egy diák volt a válasz.Minap egy sms- jött tőle.Később elolvastam,reggel issmét megnéztem,hoogy írt-e még,mert párom nem válaszolt,az sms eltűnt.Akkor buktam ki.Erre azt válaszolta,hogy azért nem mondta eddig,mert tudta,hogy kibukom.

Azóta beszéltünk,nincs semmi köztük.Még fel is hozta volna hozzánk bemutatni,hogy kire is vagyok én féltékeny,de mondtam,hogy kösz nem, mert csak pipább leszek.Van még ezzel kapcsolatban 2 kérdésem a páromhoz,aztán békén hagyom.De azért résen leszek.Túl barátsgos a párom és ezt sokan szeretik kihasználni,mert milyen jó pasi,hogy vele mindenről lehet beszélni.

2012. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 omba ***** válasza:
93%

10:45!

Lett volna egy értelmes, őszinte megoldás, - hogy felviszi, te meg választasz egy őszintétlen gyanakvót

("résen leszek" ), ez miért jó?

2012. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem a párom felé leszek résen,hanem a csaj felé.

És azért nem akarom hogy elhozza,mert bár megbeszéltük a dolgot,de a csajjal nem tudnék kommunikálni.Vagy kínos csend lenne,vagy ami nem szokásom,beszólnék.

2012. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%
10:13: Egyetértek. Én nagyon kibuknék, ha a barátnőm azért el akarna hagyni, mert van 1-2 lánybarátom, akikkel bármikor képes vagyok beszélgetni. Perzse nem tudjuk, hogy itt is ez van-e, de a bizalom hiánya nagyon frusztráló lehet a férfinak.
2012. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 omba ***** válasza:
100%

10:55

de hát más barátaitokkal hogy van ez? Viszonylag természetesnek tartom, hogy egy pár ismeretségi köre bővül, mégpedig úgy, hogy hol egyik, hol másik talál valaki érdekes embert. miért kell egyből ellenségként gondolni bárkire?


A diák meg aranyos fajta, én közük élek, felhívnak este 10-kor, vagy rámírnak éjfélkor, nagyon kiakadtam volna, ha valaki ebből olyanra következtetne, hogy valami szexkapcsolat van, vagy készül köztünk!

2012. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
én erről azt gondolom, hogy amíg nem vagy biztos a dolgodban, nem kell költözni. Valóban, nem az otthoni telefonról intézné gondolom, ami max egy hónap után kiderül, plusz én is hiszek a férfi-nő barátságban. Hogy miért pont most? lehet, hogy azért, mert a nőci eddig a párjára koncentrált, minden idejét vele akarta tölteni, de most, hogy "szabad", van ideje a barátokra is, vagy új barátságokat kötni. Elhamarkodott döntést nem szabad hozni. Nem azt mondtam, hogy tuti, nem csal meg, de szerintem nem kell elsőre túlbonyolítani a dolgot.
2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a diák 24 éves anyuka!Ha férjnél van,akkor ne írogasson nekem este 10-kor sms-eket a páromnak.ÉS ha nincs vaj a füle mögött,akkor ne nyomja ki a telefont ha én veszem fel.

Ha nincs férjnél,akkor is tiszteletben tarthatná az ember magánéletét legalább este.Nem egy új diák van a melóhelyén,nem egy nő munkatársa van,de az ember felismeri azt aki ráakaszkodik másra. Mindennek van szerintem határa.

2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!