Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem felkeresni a rokonom...

Nem merem felkeresni a rokonomat, akit rég nem láttam, és iszonyatosan szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám testvérének volt ez a nő a felesége. Nagyon sokáig jóban voltak anyuék ezzel a nővel, de aztán összevesztek, és azóta nem beszél velem a nő. Mondhatni a nagynénikém volt, amig el nem vált anyu tesójától...

Szóval ez a nagynénikémmel kb. 10 éve nem beszéltem, nem találkoztunk, csak mostanában. Nekem nagyon hiányzik. Róla álmodok éjjelente, nem bírok aludni, annyira hiányzik, még a mai napig. Anyám helyett, anyám volt, megtanitott mindenre, ő volt egész életemben a példaképem. Nem tudom miért nem beszél velem azóta, de azt tudom, h el voltam tiltva tőle:((( 13 évesen láttam utoljára...

Ám mostanában összefutottunk, de ha érzelmi sikra tereltem a témát, akkor kibújt a válaszok alól, de ez a találka is max. 10 percig tartott.

Nagyon nagyon hiányzik, de nem merek felmenni hozzá beszélni vele, mert félek, hogy kidob. Pedig nekem csak kérdéseim lennének, és el szeretném neki mondani, hogy nagyon szeretem. (Voltam fenn nála úgy 2 hónapja, de nem volt otthon, de mondanom se kell, amikor megláttam a házát, napokig ki voltam akadva. Lehet, h azért sem merek felmenni, mert ha kidob, akkor nem tudom mit tennék, összeroppannék sztem).

Szerintetek mit tegyek??


2009. júl. 15. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen keresd fel!!! Nem Te tehetsz róla ,hogy anyukádék összevesztek vele! Biztos örülne ,ha neki is elmondanád ezeket, amiket ide írtál! :)..és eleget vártál már a beszlgetéssel.Menj csak fel hozzá.Én nem hinném ,hogy kidobna, mert nem te vagy a hibás a történtekért. Keresd fel! :) Hajrá!(...és számolj be nekünk is :) )
2009. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is keresd fel!!! Mond el neki az érzéseidet amit iránta érzel, Szerintem nem fog kidobni.
2009. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék,ezeket az érzéseket leírnám egy szép levélbe részletesen.Azt is,hogy te attól még szeretnéd tartani a kapcsit,hogy ők elváltak,stb.Aztán várnám,hogy mit reagál.
2009. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!