Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket tényleg ütni-verni és...

A nőket tényleg ütni-verni és kihasználni kell? Akkor fog csak tisztelni egy férfit?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem már, hogy amelyik férfi tisztességesen, lovagiasan viselkedik egy nővel, az a férfi lesz a nő szemében a szemét, a rossz.

Amelyik pasi meg kihasználja, össze-vissza veri, azt fogja tisztelni, az lesz a jó pasi.


Több nőnél is tapasztaltam már, amelyik pasi kihasználta, megb*szta és utána dobta mint egy rongyot, mindenféléket hazudozott az a pasi volt a nőnek a szent.

Egy másik nőt a férje csalta, otthagyta 3 gyerekkel és lelépett egy másik nővel. Mégis az után sóvárgott, az volt neki a tökéletes pasi.

Velem is megtörtént már egy ilyen eset. Az előző barátnőmet a volt férje, rendszeresen verte. Terhesen is, úgy megverte hogy elvetélt. Mikor már elváltak és mi együtt voltunk, akkor is kereste a volt férj társaságát, közölve ők csak barátok. Mikor én ezt szóvá tettem, engem hurrogott le, én voltam a rossz a szemét.

Tényleg igaz az az elmélet, miszerint a nőket ütni-verni kell, kihasználni mert egy férfit, csak akkor fognak szeretni és tisztelni.

Vagy ez csak valamiféle elégtétel lehet, hogy ők is egy másik pasinak átadhassák azt a sok rosszat, amit velük is csinált egy másik hapsi?



2012. júl. 24. 21:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Érintett vagy a dologban? elkeseredett dühöt érzek a szavaidban.

Ez általánosítás, amit írtál. Van, létezik más is. Ha neked nem az jutott, őszintén, nagyon sajnállak.

2012. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
28%

a nők túlnyomó többsége valamilyen érthetetlen okból kifolyólag olyan pasikhoz vonzódik, akik hozzá nem vonzódnak úgy...


fene sem érti, de így van.

2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%

Tudom mindenki csak a saját hülye életét látja igazán, de ez azért sok. Mármint hogy emiatt így gondolkodsz.

Normális nő szóba nem áll olyan pasival aki akár egyszer is megveri. Hogy nálatok mi megy az a ti dolgotok, de ne ez alapján általánosíts.

2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%
Általánosítasz. A szememben nem férfi az aki kezet emel egy nőre. Viszont fordítsuk meg. A nő tényleg csak addig érdekes egy pasi számára, amíg a nő csak játszik vele? Amint kimutatja, hogy szereti, máris dobni kell vagy megcsalni? Mert ezen az alapon ez is igaz.
2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Csak egy dologban vagyok érintett, de az már nem most volt, hanem évekkel ezelőtt.

De ahogy megfigyeltem más párkapcsolatokat, más nőket, ezt tapasztaltam.

2012. júl. 24. 21:46
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérd ki édesanyád véleményét is.
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

IGEN.

Na, ettől jobb?!

2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a félelmet a tisztelettel.
2012. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
74%

Sok nőnek nincs önbecsülése, elnyomható embernek született, valósággal igényli, hogy megalázzák - bármilyen bután is hangzik. Az ilyen nők a legritkább esetben kezdenek, vagy maradnak hosszú kapcsolatban azzal, aki egyenrangú társként kezeli őket. De ez éppúgy igaz a férfiak egy csoportjára. Őket a köznyelv papucsnak nevezi, gondolom, ismerős a kifejezés. Annyiszor leírtam már, leírom most is: nem férfiak és nők vannak, hanem emberek.


Hidd el, vannak nők, akik nem erre vágynak és nem is tűrik el, akik egyenrangúek akarnak lenni egy kapcsolatban és ki is harcolják, vagy mégjobb: olyan társat választanak, aki mellett nem kell harcolniuk ezért.


Azt szintén ne felejtsd el, hogy a rossz példa mindig hangosabb, sokkal többet hallani a családon belüli erőszakról, mint a boldog, egészséges párkapcsolatról.

Attól, hogy belefutottál egy ilyenbe, nem kell levonnod egy leegyszerűsített, több ponton hibás következtetést, mert hidd el, lenne nő, aki egy pofon után szilánkosra törné a kezed, de legalábbis kidobna, mint macskát sz.rni.

19L

2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. Én nő vagyok, a párom normálisan bánik velem, mégis szeretem, tisztelem :)
2012. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!