Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Tisztelni való...

Szerintetek? Tisztelni való vagy Becsülni való aki még 18 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Anyu egyfolytába kérdezi.. már annyira idegesít engem... várom a megfelelő fiút aki megérdemel engem.. nem akarom jött menttel elveszteni.. Köszönöm a válaszokat !18L
2011. júl. 13. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egyik sem. Ez a te választásod. Azért életed végéig ne várj A fiúra...
2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Se nem tisztelni való, se nem becsülni való. De ezek ellentéte sem. Egyszerűen magánügy. Elítélni sem, de felmagasztalni sem fognak ezért senkit.
2011. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg mind kettő, te legalább nem egy ribanc vagy , mert a veled egykorúak már rég azok, persze akad 1-2 kivétel.

Én majdnem 19 voltam amikor elvesztettem.

Na hallgas az olyanokra mint pl az első válaszoló. 24/N

2011. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindkettő.....
2011. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 ava87 ***** válasza:
91%
Én ezt sem pozitívumnak, sem negatívumnak nem tartom. Bár gondolom mindenki azt fogja írni, hogy ez szép dolog, de én úgy gondolom, hogy az esetek többségében inkább azon múlik a dolog, hogy valakinek szimplán így alakult az eddigi élete, szóval nem találkozott még a megfelelő partnerrel, illetve hát vannak, akiknél ez elvi kérdés. Mármint nem az, hogy az első jöttmenntel ágybabújnak-e vagy sem, hanem ma is vannak, akik úgy vélekednek erről, hogy a szexualitásnak csak a házasságban van helye. Árnyalatnyi különbség, hogy mások meg úgy gondolják, hogy csak komoly kapcsolatban akarják elveszíteni a szüzességüket. Bár nem hiszem, hogy bárki úgy tervezné, hogy majd felszed valakit, aki jól megdöngeti, azért az elsőt mindenki ennél romantikusabbnak tervezi szerintem. Legalább is én most úgy veszem ki a soraidból, hogy te sem egy konkrét időpontot határoztál meg magadnak, hogy minttudom én, 20 éves korodig senkivel, hanem egyszerűen arról van szó, hogy nem találtad még meg az igazit, a társadat, akivel megtennéd. Ezzel viszont nincs semmi baj.
2011. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha úgy nézzük, akkor tisztelni való.

Ha a szüzességet nem magasztaljuk fel, akkor tök mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem.

De azért jobb vagy, mint azok a lányok akik 14-15 évesen veszítik el. Legalább van tartásod.

Az elsőnek annyiból van igaza, hogy tényleg nem kell életed végéig várni a megfelelő fiúra.

Persze azt sem mondom, hogy rögtön az első fiúval össze kellene feküdnöd.

Majd eljön az ideje, aminek el kell jönnie. De ha akkor úgy érzed kész vagy rá, akkor tedd meg.

Hallgass magadra.

Az meg nem számít, hogy más mit mond. :-)

Nekem anya annyit szokott kérdezni, hogy mikor lesz már barátod? Én amúgy 1 évvel vagyok idősebb nálad. De én most úgy vagyok ezzel, hogy nem kapkodom majd eljön az én időm is..Most jelenleg el vagyok én egyedül is.

2011. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem anya annyit szokott kérdezni, hogy mikor lesz már barátod? Én amúgy 1 évvel vagyok idősebb nálad. De én most úgy vagyok ezzel, hogy nem kapkodom majd eljön az én időm is..Most jelenleg el vagyok én egyedül is."


Hát persze, ezt kihagytam:-)

Szóval, egy évvel idősebb vagyok nálad, és én is szűz vagyok még.

2011. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez tényleg csak magánügy.. Lehet, hogy valaki 18 évesen még szűz, aztán ő lesz a legnagyobb k***a a környéken, és lehet, hogy lefeküdt a barátjával 14 évesen, de tényleg szerette, és nem más véleménye miatt, csak önmaguk miatt.. És az sem mindegy, hogy valaki azért szűz, mert apácának készül, és tényleg tartogatja akár házasságig, vagy mert egy elviselhetetlen hárpia (azért nem a csúnyasággal jövök, mert ezért senkit nem lenne szabad bántani, senki nem kérte, hogy ő lehessen, még a szépek sem..)
2011. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg az igazit, vagy legalábbis akit annak érzel, és ne azért, mert becsülendő, hanem magad miatt. Én nem a megfelelőtől vesztettem el, és a mai napig bánom.
2011. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem, egy semleges információ, olyan, minthogy evett-e valaki xy egzotikus ételt 18 éves koráig, vagy hogy kipróbált-e bizonyos sportokat 18 éves koráig. Naiv dolog ez alapján az információ alapján következtetést levonni valakiről. Számomra ez legalábbis olyan információ, ami sem negatív, sem pozitív irányba nem befolyásolja az illető megítélését.
2011. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!