Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult helyzetbe...

Nagyon bonyolult helyzetbe kerültem, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetbe kerültem, amit soha nem gondoltam volna, hogy ilyen velem megtörténhet... :(

Párommal lassan 4 éve leszünk együtt, bár nem tudom kapcsolatnak nevezzem-e ezt. 1,5 éve hazaköltöztem tőle, 1 évig laktunk együtt. Akkor azt mondta, hogy már nem szeret, de azóta is próbáltam helyrehozni a dolgokat, próbálkoztam, hogy újra megszeressen. Itt lakott tőlem 10 perc kocsiútra, 7 km-re, de arra nem volt képes sokszor, hogy heti 1x átjöjjön, mindig én mentem át, volt mikor képes volt elkérni 500 Ft-ot a benzinre, hogy hazahozott. Aztán 2 hónapja elköltözött 25 km-re Pest másik felébe, azt hittem így a távolság majd összehoz minket, de mégsem. Én mentem szintén heti 2x, megbeszéltük, hogy ő jön heti 1x. Aztán persze már jött megint, hogy neki ez 2ezer Ft-ba kerül (az már mindegy, hogy nekem meg 10ezer egy hónapba a bérlet, ő keres havi 400ezret, én meg saját vállalkozásban, alig van pénzem mert nem kérem el a szüleimtől a nekem járó fizetést...). Szóval alig jött, veszekedések tömkelege stb. Előtte is sokat veszekedtünk, mert állandóan azt hajtogatta, hogy kövér vagyok (50-52 kg), meg milyen csajokat látott a konditerembe, meg éppen ahol. Ha mentünk mondjuk vásárolni, ott is legalább 5x megjegyezte, hogy "hmmm ennek is micsoda fokhagyma s.gge van, micsoda vékony combikái". Meg persze ahogy odaértem hozzá, már nyomta a kezembe a szemetes zsákot, hogy vigyem le a szemetet, aztán meg kezdjek hozzá a takarításhoz, főzéshez, rakjak be mosást. Szóval mint egy takarítónő, megcsináltam neki, ha este 8ra értem oda, akkor 10ig csináltam, ő meg ült a tv vagy a gép előtt. Meguntam, ha emiatt kivertem a balhét, ekkor én voltam a hisztis p.csa. A szex se jó már vele, engem nem hajlandó semmilyen formában kielégíteni, én persze elégítsem ki, az "alap". A szex meg úgy néz ki, hogy hátulról beteszi, 10 perc alatt végez és mehet mindenki a dolgára. És akkor csodálkozik, hogy az ember hisztis. :)


Na kb. ez az előzmények lényege. Szóval minden rossz már, én bejárónő lettem nála, akit meg is lehet dugni.


Most jön a csavar. Megismertem egy srácot, aki iszonyat jól néz ki, nagyon kedves, szorgalmas, külföldön dolgozott 3 évig, majd hazajött és most itt dolgozik. Találkoztunk, első randin már nagyon jól éreztük magunkat, de nem történt semmi. Másodikon megint sokat sétáltunk, nagyon jól éreztük együtt magunkat, és elköszönéskor megcsókolt. Annyira jól esett, mivel ugye páromtól ezt nem kapom meg már vagy 2 éve, nagyon ritkán van egy szájrapuszi, megölelni nem ölel meg soha, én se ölelhetem mert eltol magától, alvás közben se ölelhetem meg, meg semmi ilyesmi. És ez a srác meg szorosan magához ölelt, simogatta a hátam, aztán elköszöntünk. A múlt hét úgy adódott, hogy nem tudtunk találkozni. Párom időközben nélkülem elment nyaralni az apjával, testvérével és egyik haverjával (nem is akartam volna menni, mert az apjával nagyon rossz viszonyban vagyok, lehordott máskor mindennek tök alaptalanul, de ez más történet megint). És úgy alakult, hogy beszéltünk a sráccal, és hirtelen felindulásból szombat este nála aludtam. Előtte megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, mert ő lehet, hogy már jövő hónapban, de legkésőbb októberben visszamegy dolgozni külföldre, és nem szeretné ha mindkettőnk sérülne emiatt, inkább csak mint barátok találkozzunk. Aztán este filmnézés közben hozzábújtam, simogatta a karomat, egyszer felnéztem rá, és megkérdeztem, hogy "nem nyomlak a vállammal?" mondta, hogy nem, és abban a pillanatban megcsókolt, aztán nem részletezem, de gondolhatjátok, hogy hol kötöttünk ki. :) És életemben nekem ilyenben nem volt részem, mint vele. Iszonyatosan jó volt, én ott, abban a pillanatba olyan szerelmes lettem, hogy nem is hiszem el még most se, hogy megtörtént. Utána 2 napig extázisban voltam, aztán kezdtem lenyugodni. Mert hogy megy ki külföldre, és nem szabad, hogy egymásba szeressünk. Meg hogy ott a párom, de bevallom nem érezek emiatt lelkiismeret furdalást, mert ahogy ő bánt/bánik velem...


És most úgy alakult a dolog, hogy ezzel a sráccal ki tudnék menni én is ősszel, amiről már beszéltünk, hogy milyen jó lenne, de a vállalkozásunk miatt hezitáltam, de megbeszéltem a szüleimmel, és ők is támogatnának. Nagyon szimpatikus nekik a srác, bár csak képeket mutattam nekik róla, meg meséltem, de páromról megvan a véleményük, hallottam most is reggel, hogy róla beszélnek, hogy jobb lenne ha vége lenne, mert csak sérülök. Szóval beszéltem a sráccal, és nagyon örült neki, mondta hogy csak októberben fog kimenni, én meg novemberben tudok utána, és akkor így csak 1 hónapot kellene külön lennünk, addig meg jobban megismerjük egymást, stb. Be tud ajánlani majd a céghez, ahová ő is megy dolgozni, szóval minden nagyon nagyon jó lenne.


Most jön a gond. Párom ma jön haza a nyaralásból. Tegnap beszéltem vele, kérdeztem átjön-e holnap. Azt mondta menjek én, ha akarok, mert csütörtökön le fog menni a szüleihez. Mondtam neki, hogy én nem tudok menni, mert csütörtökön korán kelek, nem tudok nála ott aludni, 6 órakor kellene indulnom reggel tőle, hogy ideérjek a boltunkba nyitni. Erre mondtam még neki, hogy jöjjön át ő csütörtökön, mielőtt megy a szüleihez, elkezdi "majd még meglátom". Na hát erre leszek én nagyon kíváncsi.

Valahogy meg kellene neki mondanom, hogy vége, és megyek külföldre ősszel, de nem tudom hogy tegyem. A megszokás még eléggé megvan, nehéz tőle elszakadnom, pedig úgy érzem én sem szeretem már. Kiszerettem belőle ezek miatt, hogy cselédnek kezel, én akármennyire is igyekeztem helyrehozni a kapcsolatunkat.


Hogy kezdjek hozzá? Múltkor is beszéltünk erről, meséltem neki a másik srácot, hogy tetszem neki, és vele boldog lehetnék, és akkor jött azzal, hogy nagyon gáz hogy még én tepertem eddig, hogy legyen jó minden, most meg már mással lennék. Meg arra jutottunk akkor is, hogy megpróbáljuk megint, de akkor "fogyjak le meg ne hisztizzek és akkor TALÁN majd belémszeret megint". És nekem ezek miatt nagyon nehéz tőle elszakadni, mert mindig felkelti bennem a reményt, hogy talán még együtt lehetünk, de szerintem ebből már nem lesz semmi. Hogy mondjam meg neki, hogy hozzam ki a lehető legjobb szituációt a dolgokból? Elmondani semmiképp nem szeretném neki, hogy ott a másik srác, és történtek komoly dolgok már köztünk. Pedig legszívesebben az orra alá dörgölném, hogy mennyivel jobb vele. :(


Elnézést, hogy hosszú lett, remélem lesz olyan, aki elolvassa és tud nekem segíteni, biztatni, tanácsokkal ellátni, hogy szakítsak. :(


2012. júl. 25. 07:59
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Végiggondoltam az egészet, nem lesz könnyű, de muszáj lesz megtennem. :( Megmondom neki, hogy nem érzem már én se, hogy szeretem, és már a részemről is inkább csak megszokás, és hogy ne kínozzuk egymást. Aztán valahogy azt is fel kellene hoznom, hogy megyek ki külföldre, de lehet azt nem kötöm egyelőre az orrára, mert csak az lesz, hogy nem is ismerem és már megyek vele külföldre, biztos jól megk.rt...stb stb, erre meg nem vagyok kíváncsi. Nem tartozik rá, ki tudja ő is miket csinált amikről nem tudok. Nem szeretnék vele rosszban lenni, beszélőviszonyban fogunk maradni úgyis, mert apu weboldalait, ismerőseink weboldalait is ő felügyeli, az ő szervereiken futnak stb, de mint társ, már hagyjuk egymást inkább. Egy ideig szép volt, jó volt, itt a vége. Mindenkinek kijár a boldogság, és együtt mi már nem vagyunk azok nagyon régen. :( Az meg, hogy ilyen hamar lett nekem más, hát így alakult. Azért nem fogom elutasítani az újat, mert a régivel még ne lett lezárva - a már amúgy is nagyon régen megromlott viszony. Úgyhogy hát ez van, megpróbálom higgadtan előadni neki, aztán majd lesz valami.
2012. júl. 25. 13:42
 22/24 Davina ***** válasza:
Szerintem meg semmi köze a "kedves" barátodnak ahhoz,hogy te elmész külföldre. Ne adj még több támadási felületet neki,ahogy az előttem író is mondta,úgyis te leszel a sz@r, mert kinyílt a szemed,és nemet mondasz neki. Legyen pici önbecsülésed,összeszorítod a fogaid,odaállsz elé és közlöd a tényeket. A hülyesége meg a sértegetései pedig egyik füleden be,másikon ki. Drukkolok neked :)
2012. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Na figyelj nagyon jól!

A mostani popsibuksinak mondd meg, hogy vége, mert eleged van abból, hogy megaláz, sz@rba se néz, nem vagy neki fontos, csak egy ingyen cseléd vagy akit meg lehet dugni alkalom adtán. Fogjon olyan nőt, akinek fokhagyma segge van, meg hurkapálca combja. (Ja, és nem vagy kövér!!!) NE szólj róla, hogy van más, a szexről meg végképp. Ugyanígy a külföldről. Ha bántani akar, pl azzal, hogy "Megcsaltalak ezzel-azzal" rákontrázhatsz azzal, hogy ne aggódj apukám, nem maradtam adósod! :) Így töprenghet, hogy igazat mondtál e, te pedig röhöghetsz egy jót, mert nem hazudtál. Ha heves vérmérsékletű, menj apukáddal, így ők is tisztázhatják egymás között a dolgot. Vidd a cuccait, és hozd el a tiédet.

A döntés egyértelmű, hagyd a pics@ba, pláne ha van jobb.

Én majdnem ugyanebben a cipőben jártam, azzal a különbséggel, hogy az akkori párom és a mostani ismerték egymást. Végül én is megmondtam, hogy ami nem megy ne erőltessük, keressen mást...

Sok erőt kívánok! Majd írj, hogy mi lett. :)

2012. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ezt a kapcsolatot ott kellett volna abbahagyni mikor 1.5 eve hazakoltoztel tole. Nem kellett volna teperned akkor anno. O nyiltan megmondta neked h nem szeret, s utana ugy allt hozzad, ok ha jonni akarsz ok, vki kitakaritja a kerot meg foz es meg sex is van hozza, erzelem nelkul. Ebbe a szituba sosem szabadott volna keveredned, es ideje lepned, es SOHA se legyen emiatt lelkiismeretfurdalasod.

En a helyedben a reszleteket nem kotnem a fejere, hisz nem ra tartozik. Elmennek osszepakolnam a cuccaimat, es megmondanam kerek perecen elvisszem a cuccomat mert elegem lett a cseled szerepbol, az elmult 1.5 evben se nem becsult se nem szeretett, es szeretnek vegre fuggetlenul boldogan elni, es evvel a lendulettel tavoznek. Nem beszelnek a masik pasirol, nem beszelnek a kulfoldrol. Sose felj meghozni ezt a dontest tul fiatal vagy h egy ilyen ferfi mellett besevanyodj. Ne vesztegesd a draga idod es a boldogsagod. Arra vigyazz viszont nehogy bosszubol betegyen az uj kialakuloban levo kapcsidban, mert ki tudja lehet h mar csak ferfi egobol sem turne a buszkesege h fel eltt um szarvazva.

2012. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!