Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek....

Nem tudom mi tévő legyek. Évekig hitegetett, bocsássam ezt meg, vagy adjam ki az útját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is elnézést, ha hosszú lesz, megpróbálom a lehető legrövidebben leírni a problémám.


Van egy férfi az életemben, akivel nagyon szerettük egymást, mégsem voltunk együtt bizonyos okok miatt, amit most nem firtatnék, mert lényegtelen, csak az a fontos, hogy ez az ő döntése volt, és kizárólag ő tudta volna úgy alakítani, hogy mi együtt lehessünk. Ezek alapján biztos máris sokan azt gondoljátok, hogy akkor nem is szeretett, de ez nem igaz. Szerettük egymást, de volt egy problémája (nem 3. fél, nem ilyen jellegű).

Engem azzal tartott maga mellett, hogy mindig megígérte, hogy együtt leszünk viszonylag látható időponton belül. Ezt évekig játszotta velem, tudom én is hülye vagyok, hogy nem léptem ki előbb. Idén január óta hivatalosan már nem várok rá. Nincs senkim azóta, vele pedig még kommunikálunk, igaz, minimálisan. Ő azt mondta nem tesz le rólam és legésőbb július végéig tesz azért, hogy együtt lehessünk. Bár már nem állok mellette ugye év eleje óta, megint csak hittem neki. És itt a július vége. Ő pedig ismét azt mondja, hogy még nem megy, de még pár hetet kér. Vagyis nem kér, hiszen már nem várok rá elvileg, de azt mondja pár hét és eljön hozzám.


Én pedig nem tudom mit csináljak. Megmondtam neki, hogy a július végét is ő mondta és ez már a 60. időpontunk volt és nem lesz 61. Ha július 31-ig nem jön ide hozzám, akkor többet lehetősége sem lesz rá és felejtsen el egy életre. Ő erre persze azt mondja, hogy őt nem érdekli mit mondok, ide fog jönni, amint "tud" és vissza fog hódítani.


Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem... hogy én erre adjak-e neki esélyt, találkozzam-e vele, ha ő jönni akar? Vagy tartsam magam ahhoz, amit mondtam, hogy elég volt és ez a hajó már elment, amiből következően nem fogok lehetőséget adni se a találkozásra, se többre?


Azért vagyok dilemmában, mert undorító, amit velem művelt, egyszerűen felfoghatatlan, hogy éveken át láncolt magához az ígéreteivel és ennyi ideig elnézte, hogy szenvedek emiatt. És nagyon elég volt a hülyének nézésből az időpontokat illetően is, arról nem is beszélve, hogy abból is elég volt, hogy ő diktál. Nem tudom neki megbocsátani ezeket az éveket, és nem is akarom. Nem akarom őt bolddoggá tenni, mert én túl sokat szenvedtem miatta.


Másik oldalról viszont be kell látnom, hogy életemben nem találkoztam még ilyen férfival, nem hiába nem volt máshoz közöm, míg rá vártam. Annyira összeillünk, olyan jól kiegészítjük egymást. Senki mással nem tudok úgy beszélgetni... Tudom, hogy szép életünk lenne együtt, de ehhez nekem le kéne nyelnem mindazt, amit ő elkövetett. És nem tudom, hogy ezt meg kell-e tennem, vagy sem. Nyissak felé, ha úgy adódik, vagy véglegesen zárkózzam el előle? Ti mit tennétek?


2012. júl. 25. 15:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ti még nem találkoztatok?
2012. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De, viszont azt nem nevezném normális párkapcsolatnak, hogy az év nagy részében skypeon, telefonon meg msn-en tartjuk a kapcsolatot.
2012. júl. 25. 16:05
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem is értem mi köt hozzá...Úgy játszik veled,ahogy csak akar,mert engeded.
2012. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Bár nem ismerem a pasit, de felettébb gyanús. Lehet, hogy családja van, s neked nem mondta el. Kényelmes volt neki a dolog így. S ha titkol valamit, akkor hazudik is. Akkor pedig jellemtelen. Ennyi évet pazarolni rá?

De valóban, nem szoktatok találkozni, csak álmodozol róla?

2012. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ja, és semmi esetre sem nyitnék felé..
2012. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ma már a sokadik vagy, aki élvezi, ha hülyét csinálnak belőle. Nem figlak titeket soha megérteni.
2012. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik újságban olvastam a héten egy igaz /?/történetet. A feleség írta. Boldog házasságban élt, a férje kéthavonta járt Németországba üzleti ügyben. Egyszer becsengettek a rendőrök, hogy a férjét Debrecenben baleset érte. A nő ellenkezett, hogy az ő ura éppen Németben van. De mivel a kocsi rendszáma egyezett, leutazott a kórházba. Mondta, hogy a férjéhez jött. A nővérke azt mondta, az nem lehet, most volt bent nála a felesége....Kiderült, hogy a pasi évek óta két családot tartott fenn hazugsággal. Az első feleség elvált, a második megtartotta. Hidd el, hogy ez a pasi csak átvert téged. Keress mást, akinek ismered a múltját és a jelenét!
2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

ezek a hitegetős pasik valahogy soha nem érkeznek meg, soha nem az történik, amit elterveznek, mindig közbejön valami

csinálhatjátok ezt még évekig, amíg megöregszel egy normális párkapcsolathoz, egy gyerekhez, családhoz vagy a sarkadra állhatsz, és mondhatod, hogy ezt többé veled ne játszhatja, elég volt

addig, amíg bizonytalannak lát, igenis megmarad a macska-egér játék, hiszen neki ez így baromi kényelmes, az pedig cseppet se érdekli, hogy Te szépen csendben közben idegileg kikészülsz, az önbecsülésed a béka feneke alá kerül. Ez az ember nem tisztel téged egy cseppet sem. Én ebben a helyzetben biztos, hogy hátat fordítanék neki egy életre. Játsszon mással, de nem velem!

2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Direkt írtam, hogy nincs 3. a dologban, nem ez a problémája. Baromi nehezen lehetne megoldanija azt a családja, vagy akár csak nője mellett, hogy gyakorlatilag minden este 8-tól 9től velem beszél skypeon évek óta, hétvégente egészen reggelig.


Ismerem a családját is, a húgával is találkoztam már jópárszor. Még otthon él (30 éves) a szülőkkel és testvéreivel. Tehát nincsen harmadik és nem titkol semmit, mivel én tudom az okát annak, amiért nem akar még velem lenni.

2012. júl. 25. 16:17
 10/32 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy január óta nem vársz rá.

Ehhez képest ezt is írod: "Ha július 31-ig nem jön ide hozzám, akkor többet lehetősége sem lesz rá és felejtsen el egy életre."


Nem szeretném leírni a véleményem, mert bántó lenne.

Lényeg, hogy ő is tudja, hogy veled el lehet ezt játszani.

2012. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!